Dyskusje o książce Gala-Dalí

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Kwiecień 2021)
Sprzedam/wymienię:  Światło między oceanami 15 zł  Położna z Auschwitz 15zł  Chyłka. Zaginięcie 10 zł  Złotko 10 zł  Przemiana 10 zł  Tylko ciebie chcę 10 zł  Światło, które utraciliśmy
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Marzec 2021)
 Ukochany nieśmiertelny  Antykiler  Antykiler 2  Kod wieczności  Artemis Fowl - w innej okładce
3 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2019)
Wypożyczone :  Aberrations. Bestia się budzi Aberrations. Bestia się budzi Nowa książka autora cyklu Stracharz. Jestem ciekawy tego co dostanę i liczę na przyjemną lekturę :).  Księga Luster Księga Luster
Czytamy w weekend
Mi się początkowo dobrze czytało, ale potem byłam nią bardzo znużona. Trochę rozwleczony temat.
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne