Pavel Kohout Wydawnictwo: Atlantis literatura piękna
czeski
8020440895
pavel kohout literatura czeska kde je zakopan pes

2002

Nazwisko Pavla Kohouta polscy czytelnicy mogą kojarzyć z "Kacicą", powieścią wydaną w Polsce już jakiś czas temu. Ja swoją przygodę z tym pisarzem zaczęłam nie od "Kacicy", ale od "Kde je zakopán pes", jak to określił autor - memoárománu (połączenie literatury wspomnieniowej z powieścią, w tym przypadku z kryminałem).
W skrócie: na samym początku czytelnik dowiaduje się, że...

• Czeskie
  • Literatura czeska (i słowacka)
  • Do znalezienia
  • Po czesku
  • Wyzwanie 2017
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Kde je zakopán pes