W roli głównej Ferdynand Waniek. Antologia sztuk czeskich dysydentów.

Okładka książki W roli głównej Ferdynand Waniek. Antologia sztuk czeskich dysydentów.
Jiří DienstbierVáclav Havel Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ATUT Seria: Literatura czeska utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Literatura czeska
V hlavní roli Ferdinand Vaněk
Oficyna Wydawnicza ATUT
2008-01-01
2008-01-01
Dorota Dobrew, Małgorzata Łukasiewicz, Tomasz Grabiński, Krystyna Krauze, Andrzej S. Jagodziński