Profilaktyka najczęstszych schorzeń stomatologów związanych z pracą zawodową

Zofia Knychalska-Karwan Wydawnictwo: Czelej zdrowie, medycyna
Czelej
stomatolog praca schorzenia profilaktyka
zdrowie, medycyna
stomatolog praca schorzenia profilaktyka

Książka profesor Zofii Knychalskiej-Karwan bardzo ogólnie traktuje o wszelkiego rodzaju "schorzeniach". Przechodzimy od problemów natury fizycznej, środowiska pracy, przez zakażenia, aby na końcu poczytać o odpowiedzialności zawodowej. Dla mnie tytułowe "schorzenia" to pierwszy wymieniony problemem, czyli szeroko pojęta fizyczność zawodu stomatologa - ergonomia pracy,...

• Osobista biblioteczka