Problemy stomatologiczne uprawiających sport

Bestom Dentonet
stomatologia sport piercing odżywianie leki niepełnosprawność urazy
zdrowie, medycyna
stomatologia sport piercing odżywianie leki niepełnosprawność urazy

Książka dzieli się na 6 podstawowych kwestii. Rozważane jest urazowość, poszczególne aspekty stomatologiczne (stan jamy ustnej, piercing, dieta, leki), barodontalogia i aerodontalogia oraz niepełnosprawność. Autorka wspomina również o zapobieganiu urazów, a także przeciwwskazaniach do uprawiania sportu.
Zbiór fotografii oraz kilka stron o szynach ochronnych to mocny plus...

• Osobista biblioteczka

Dodaj cytat z książki Problemy stomatologiczne uprawiających sport