Najazd. Antologia dramatu

Okładka książki Najazd. Antologia dramatu
Johannes R. BecherImre Dobozy Wydawnictwo: Czytelnik Seria: Biblioteka Zwycięstwa utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Biblioteka Zwycięstwa
Czytelnik
1981-01-01
1981-01-01
Andrzej Szymański, Krystyna Pisarska, Maria Zagórska, Krystyna Wnukowa, Grzegorz Prokop, Dimitrina Lau-Bukowska, Cecylia Domochowska
antologia

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Opowieści o zwyczajnym szaleństwie. Antologia najnowszej dramaturgii czeskiej David Drábek, Pavel Kohout, Samuel Königgrätz, Lenka Lagronová, Alice Nellis, Petr Zelenka
Ocena 7,9
Opowieści o zw... David Drábek, Pavel...
Okładka książki Pokolenie porno i inne niesmaczne utwory teatralne. Antologia najnowszego dramatu polskiego w wyborze Romana Pawłowskiego Krzysztof Bizio, Paweł Jurek, Jan Klata, Marek Modzelewski, Roman Pawłowski, Marek Pruchniewski, Paweł Sala, Andrzej Saramonowicz, Henryk Sułek, Ingmar Villqist, Michał Walczak, Przemysław Wojcieszek
Ocena 6,2
Pokolenie porn... Krzysztof Bizio, Pa...

Dodaj cytat z książki Najazd. Antologia dramatu