rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytelnicze podsumowanie 2023 roku
Przeczytałam 111 książek: kryminał, sensacja, thriller - 37 książek, 14591 str. literatura obyczajowa , romans - 22 książki- 8152 literatura piękna - 9 książek- 3484 poradniki -3 książki - 849 fantasy, science fiction - 3 książki - 1959 Oraz pojedyncze lub podwójne z działu: klasyka, opowieści dla młodszych dzieci, bajki, poradniki dla rodziców, powieść przygodowa,...
15 tyg. temu
Czytamy w weekend
ja podglądam  Chleb: domowa piekarnia
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2019)
 Gdzie się cis nad grobem schyla Gdzie się cis nad grobem schyla  Obelisk kładzie się cieniem Obelisk kładzie się cieniem  Trzykroć wrzasnął kocur szary Trzykroć...
4 lata temu
Czytamy w weekend
@LenkaMaj, to pocieszające :) jednak jakbyś napisała, że rewelacja, bolałoby mnie dwa razy mocniej :P Ale wiesz, mam dziurę w znajomości, a to uwiera. Mam nadzieję, że gdzieś w końcu trafię ;)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Pokazuje 6 z 7