The Eldritch Club

Greg Gajek Wydawnictwo: Edgard Seria: Angielski z Ćwiczeniami [Edgard] fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Edgard
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Angielski z Ćwiczeniami [Edgard]

Fabuła jest dosyć serialowa, albo popowo- amerykańska. W zasadzie nie jest zła, ale mi się nie podobała. Postaci są dobrze zrobione i całkiem ciekawie się zaczyna.

Słownictwo jest moim zdaniem bardzo łatwe (A Tainted Legacy ma trudniejsze, choć jest dla niższego poziomu), pod koniec każdego rozdziału jest troszkę gramatyki.

Chyba pierwszy raz dzieje się tak, żebym wyżej ceniła w książeczce Edgarda treść pod kątem fabularnym niż dydaktycznym. Do tej pory przeczytałam (przerobiłam) dziewięć innych wydawnictw tej serii i nigdy nie zdarzyła mi się podobna sytuacja.

"The Eldritch Club" jest nie tylko powieścią w języku angielskim, ale też podręcznikiem objaśniającym wybrane zagadnienia gramatyczne...

• Po angielsku
  • 2018