Proroctwo Majów

Okładka książki Proroctwo Majów
Alex Scarrow Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Time Riders (tom 8) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Time Riders (tom 8)
Time Riders. The Mayan Prophecy
Zielona Sowa
2017-01-01
2017-01-01
Data 1. wydania:
2013-02-07

Odpowiadając na pytania w innych opiniach, książka ta nie została chyba nigdy w Polsce wydana. To dlatego nie ma jej w sklepach. Data premiery była jakiś czas przekładana aż w końcu Wydawca oznajmił (W odpowiedzi na moje pytanie na fb) że nie zamierzają kontynuować serii. Ech A zostały tylko 2 tomy... Trzeba się ratować czytaniem w oryginale - ja tak zrobiłem. I mogę napisać że warto.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Witam. Gdzie można kupić tą książkę albo chociaż ebook. Gdy wciskam "kup ksiazke" wyskakuje pozycja "gdzie noc skrzy sie lodem" proszę o odpowiedź bardzo mi zależy

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć dlaczego po wybraniu któregokolwiek linku, na stronie pojawia się książka "Gdzie noc skrzy się lodem"? Gdzie można kupić polskiego ebooka 8 tomu Time Riders?

Dodaj cytat z książki Proroctwo Majów