Time Riders. The Mayan Prophecy

Okładka książki Time Riders. The Mayan Prophecy Alex Scarrow
Okładka książki Time Riders. The Mayan Prophecy
Alex Scarrow Wydawnictwo: Puffin Books Cykl: Time Riders (tom 8) fantasy, science fiction
Time Riders (tom 8)
Puffin Books
2013-02-07
2013-02-07

Odpowiadając na pytania w innych opiniach, książka ta nie została chyba nigdy w Polsce wydana. To dlatego nie ma jej w sklepach. Data premiery była jakiś czas przekładana aż w końcu Wydawca oznajmił (W odpowiedzi na moje pytanie na fb) że nie zamierzają kontynuować serii. Ech A zostały tylko 2 tomy... Trzeba się ratować czytaniem w oryginale - ja tak zrobiłem. I mogę napisać że warto.

Witam. Gdzie można kupić tą książkę albo chociaż ebook. Gdy wciskam "kup ksiazke" wyskakuje pozycja "gdzie noc skrzy sie lodem" proszę o odpowiedź bardzo mi zależy

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć dlaczego po wybraniu któregokolwiek linku, na stronie pojawia się książka "Gdzie noc skrzy się lodem"? Gdzie można kupić polskiego ebooka 8 tomu Time Riders?

• Do kupienia
  • Brak Legimi A