Time Riders. The Infinity Cage

Alex Scarrow Wydawnictwo: Puffin Books Cykl: Time Riders (tom 9) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Puffin Books
Time Riders (tom 9)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Na początek muszę ponarzekać na to, że z jakiegoś powodu wydawnictwo (dla samego wydawnictwa pewnie ważnego) postanowiło nie kończyć tej serii i nie wydało ostatnich dwóch części po polsku (wydali 7 z 9).
Smutek. Bo jak tu potem chcieć angażować się w jakieś serie jak można dostać taką "niespodzianką" pod sam koniec (jeszcze pal licho jak zrezygnują po 2-3 tomach).
I chcąc...

• 3. Chcę W NAJBLIŻSZYM CZASIE na półkę w wersji papierowej (kupię, przygarnę)
  • Science fiction
  • 2018