Odpowiedzi na najważniejsze pytania

Okładka książki Odpowiedzi na najważniejsze pytania
Kamil Bełz Wydawnictwo: Kamil Bełz Business Consulting poradniki
poradniki
Odpowiedzi na najważniejsze pytania
Kamil Bełz Business Consulting
2017-01-01
2017-01-01

Ciekawa książka, napisana przez niesamowitego człowieka, który pomimo młodego wieku, sporo w życiu przeszedł i osiągnął. Lektura niesie prosty i sensowny przekaz. Czas z nią spędzony to wspaniałe przeżycie - wiele rzeczy i informacji sobie uświadomiłem, np. jeśli chodzi o szczęście w życiu. Świetne ćwiczenia mentalne do wykonania!!! Jednocześnie informuję, że aby rady z...

• Biznes
  • Do kupienia
  • Coaching itp.
  • Psychologiczne/rozwój osobisty
  • Rozwój osobisty
  • Rozwój

Dodaj cytat z książki Odpowiedzi na najważniejsze pytania