Magia myślenia na wielką skalę. Jak zaprząc duszę i umysł do wielkich osiągnięć

Okładka książki Magia myślenia na wielką skalę. Jak zaprząc duszę i umysł do wielkich osiągnięć
David Schwartz Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
MT Biznes

Książka napisana ponad pół wieku temu, ale wiedza w niej zawarta jest ponadczasowa i nie nie straciła na wartości z upływem czasu. Książka składa się z 13 rozdziałów, a w każdym rozdziale są dziesiątki praktycznych pomysłów, technik i reguł, które umożliwią ci wykorzystanie siły myślenia na wielką skalę, a tym samym uzyskanie sukcesu, szczęścia i satysfakcji. Polecam serdecznie, bo warto zainwestować trochę czasu w siebie :)

Ta książka jest napakowana praktyką. Trzeba przerobić zadania, bo samo przeczytanie mało da, jeśli cokolwiek. Napisana jest w lekki, przystępny sposób. Polecam tę książkę ludziom, którzy wiedzą co chcą robić i się zastanawiają: jak to zrobić?