Przebudzenie Morfeusza

K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Mafijna miłość (tom 3) literatura obyczajowa, romans
9788328332058
Editio
związek uczucia koszmar mafia seks erotyka namiętność strach mrok miłość nienawiść fantazje nadzieja demony zaufanie
Mafijna miłość (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
9788328332058

Zdecydowanie najlepsza część że wszystkich, dobre zakończenie. Cieszyłam się że w końcu przebrnęłam przez te trylogię która była naprawdę ciężka i nudna ... Widzę że szykuje się jakaś 4 część ale raczej po nią nie sięgnę .

Na pewno jest to najlepsza część z serii. Główna bohaterka zmądrzała, wydoroślała jako matka. Adam nareszcie zdecydował się co chce i chroni swoją rodzinę.
Czy jestem fanka tej serii? Fanką nie i nie wrócę do niej ale cieszę się że ją przeczytałam

Trzecia czesc jest najlepsza. Glowna bohaterka troszke dojrzala, czasami uda jej sie pomyslec. Jednak w dalszym ciagu popelnia bledy- najpierw mowi, potem mysli. Niby kocha Adama ale w dalszym ciagu, popelnia te same bledy. Sex wedlug niej jest lekarstwem na wszystko. Adam moim zdaniem, wlozyl cale swoje serce i dusze aby sie zmienic dla Cass i ich synka. Widac bardzo duza...

Cala seria opowiada historie niemożliwej miłości. Parę bohaterów łączy jednorazowa noc razem. Tak im sięwydawało, ponieważ okazuje się ze Adam jest szefem Cassandry w nowej pracy. Adam inaczej nazywany Morfeuszem należy do przestępczejorganizacji, która zajmuje się prostytucja kobiet. W takim życiu nie ma czasu, ani szans na normalny związek , czy małżeństwo. Za to...

Wow!!! Polecam!!!

W końcu zmęczyłam serię o Morfeuszu. Może i ta część była najbardziej wciągająca, ale jak dla mnie mogła obyć się bez niektórych fragmentów, bo one zanudzały. I mało Morfeusza w tym Morfeuszu.

Mam mieszane uczucia.
Kurde znowu wszyscy uwzieli się na jedna laske. A ona wcale nie najmądrzejsza.
Rozterki bohaterów oczywiście są trudne, wyzwania jakie na nich czekają tez nie są lekkimi. Ja bym tam szukała partnera póki nie zobaczę jego ciała. Mając takie środki oczywiście.
Kurde wszyscy zakochani, a miłość wszystko niszczy.

Tylu emocji to ja się nie spodziewałam! Historia Cassandry i Adama wciągnęła mnie całkowicie! Mogłoby być więcej mafii w mafii ale to taka moja drobna uwaga..

Ostatnia część serii Mafijna miłość. Książkę czyta się bardzo szybko i to chyba jedyny pozytyw. Sięgając po tą serię miałam bardzo duże oczekiwania i niestety się zawiodłam. Główna bohaterka tak mnie denerwowała, że momentami chciałam odłożyć książkę. Wiem że miał być seks, mafia, porachunki i wielka miłość do Adama. Tylko gdzie jest ta miłość jak bohaterka przez wszystkie...

Trylogia bardzo przyjemna. Fajny pomysł. Dobrze się czyta. Opisy seksu ok, ale mogłoby ich trochę mniej. Ciekawił mnie finał. Główny bohater miał ciekawszą historię niż główna bohaterka.

Dyskusje

1 073