Przebudzenie Morfeusza

Okładka książki Przebudzenie Morfeusza
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Mafijna miłość (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Mafijna miłość (tom 3)
Editio
2017-07-05
2017-07-05
9788328332058
związek uczucia koszmar mafia seks erotyka namiętność strach mrok miłość nienawiść fantazje nadzieja demony zaufanie

Dziękuję Za te Emocje ❤️ złość, strach, uśmiech, łzy, radość... to wszystko znajdziemy w tomie 3. Polecam każdy tom jest mega superaśny .

Serwus książkoholicy 😁 Dzisiaj skończyłam 3 tom serii o Morfeuszu i już obok czeka 4, także na pewno się skuszę 😁
Cassandra jest szczęśliwą matką 2 letniego Tommego, ale niestety musi mierzyć się z samotnym macierzyństwem bo przez ten cały czas Adam nie próbował się z nią kontakotwać.....W opiece nad synem pomaga jej mama oraz przyjaciel ze studiów Filip, on także pomaga jej znaleźć pracę w firmie projektowej. Cassandra doskonale odnajduje się w nowej firmie i wśród nowych współpracowników, z ogromnym zapałem podchodzi do nowych wyzwań. I jednym z takich dużych wyzwań jest projekt dla nowego klienta.....Adama McKeya.......Wszystko wraca...Emocje.....Strach......Uczucia... Adam oczywiście nie przez przypadek trafia do tej firmy, wie także, że Tommy to jego syn i daje Cassandrze do zrozumienia, że zrobi wszystko aby być częścią jego życia..... Częścią życia swojego syna ale i Cassandry bo właśnie teraz może kochać ją i Tommego a jednocześnie zapewnić im bezpieczeństwo. Jednak nie jest im dane długo cieszyć się rodzinną sielanką..... problemy rodzinne Cass, powrót wrogów z przeszłości.......i kolejne niespodzianki......zafundują tej parze ale i czytelnikom totalny rollercoaster 🤯

Najgrubszy tom ze wszystkich, dłużył się niemiłosiernie. Pozytywnie się zaskoczyłam bo Cassandra się nie puszczała od pierwszego rozdziału (w końcu została matką, która zapomina o istnieniu swojego dziecka i przypomina sobie o nim po dwóch dniach), jednak główna bohaterka mnie nie zawiodła - i tak dała ciała, tylko że trochę później, więc w ogóle nie byłam w stanie jej współczuc tego, co się działo pod koniec tomu. Szkodliwa i bezsensowna książka.

Końcówka wbija w fotel . Nie spodziewałam się takiego zakończenia .
Ciesze się ,że jest kolejna cześć :)
Większość z nas woli szczęśliwe zakończenia.

Końcówka wbija w fotel . Nie spodziewałam się takiego zakończenia .
Ciesze się ,że jest kolejna cześć :)
Większość z nas woli szczęśliwe zakończenia.

Na półkach: , , , , ,

Poruszająca i cudna ostatnia część trylogii mafijnej,napisała fajnie pisarka powieść,wzbudza sporo emocji sprzecznych,dostarcza wrażeń świetnych książka.
Zaskakuje zakończenie,to generalnie przyjemna lektura.

Zaskakuje zakończenie,to generalnie przyjemna lektura.

"Przebudzenie Morfeusza" to już trzecia część serii. Ktoś zna? Czytał? A może macie w planach? W końcu całkiem niedawno wyszła czwarta cześć Morfeusza.

Cassandra nic się nie zmienia. Nadal jest głupią, naiwną dziewczyną, która jest do szaleństwa zakochana w Adamie. Coś tam próbowała się stawiać, ale to nie przynosi skutku. Wystarczy jedno spojrzenie mężczyzny, a jest ona stracona. Tym razem akcja rozgrywa się w Toronto i jest bogatsza o jedną, bardzo ważna postać, a mianowicie syna pary. Ten mały słodziak skradł moje serce, jest cudowny! Adam za to się zmienił, obudził się. Walczy o Cass, choć nadal nie jest odpowiednim facetem dla niej. Ciągle próbuje zapewnić jej bezpieczeństwo, chociaż nie zauważa, że największy wróg jest tuż obok niego.

@k.n.haner znana jest z miliona erotycznych scen. Zaskoczę Was! Tutaj te sceny owszem, zdarzają się, ale nie w takiej skali jak w pierwszej części, co według mnie jest tylko na plus. Kiedy zaczęło robić się nudno, Kasia podkręciła akcje i muszę wam powiedzieć, że wyszły całkiem fajne rzeczy! Oj zakończenie zdecydowanie zaskakuje! Nie mogę doczekać się kolejnej części, jestem bardzo ciekawa jak poradzi sobie Adam z tym, co go czeka.

„Przebudzenie Morfeusza” to trzecia część serii „Mafijna miłość” od K.N. Haner. Kontynuacja przenosi nas prawie trzy lata w przyszłość. Cassandra urodziła zdrowego synka, któremu dała na imię Tommy. Adam w tym czasie starał się trzymać z daleka od Cass, po to by zapewnić jej bezpieczeństwo. Jednak okres w którym życie Cassandy było pozornie spokojne mija, a w jej życiu ponownie pojawia się Adam. Tym razem nie zamierza uciekać, chce zbudować rodzinę. Jednak czy Cassandra po tym co przeżyła będzie w stanie mu wybaczyć?

Pierwsze co nasuwa mi się podczas czytania tej serii jest mój wielki podziw w stosunku do autorki. Kiedy myślę, że już bardziej sprawy skomplikować się nie mogą, ona zsyła na nas kolejną bombę przy której nie możemy przejść obojętnie.

Jestem ogromną fanką Cass w tej odsłonie. Uwielbiam to jaką przemianę przeszła ta kobieta. Nie jest już tą samą naiwną dziecinką, którą Adam mógł manipulować na każdym kroku. Teraz walczy nie tylko o sobie, a także o swojego syna. I robi to naprawdę dobrze.

Co do postaci Adama, to nadal mam ochotę momentami go udusić. Jednak, nie mogę zaprzeczyć, że jego przemiana powala na kolana. Uwielbiam to jakim jest mężczyzną dla Cass i ojcem dla Tommy’ego. Dzięki niemu niejednokrotnie czułam się wzruszona podczas czytania.
Jeśli zaś chodzi o całą historią, ja jestem ogromną fanką wątku, który przenosi się kilka lat do przodu. Podoba mi się to co zafundowała nam autorka, ponieważ jest to jak zawsze wielki rollercoaster. Mamy tutaj ponownie wiele gorących scen, wiele śmiesznych wątków między innymi Adama, który nie może oprzeć się urokowi swojego synka. Mamy również dużo mafii, tajemnic i niebezpieczeństwa.

Ta historia to zbiór wielu sprzecznych ze sobą emocji, które tworzą jedną wielką spójną całość. Nie mogę doczekać się finału tej serii. Z pewnością jest to jedna z bardziej gorących i emocjonalnych serii mafijnych. Oczywiście, książkę czyta się z wielką przyjemnością od samego początku. Autorka jak zawsze potrafi nas zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do tej serii, to musicie mnie posłuchać i zdecydowanie sięgnąć po te książki. Zdecydowanie gwarantowane są palpitacje serca!

Uwielbiam

Uwielbiam

[RECENZJA]
PRZEBUDZENIE MORFEUSZA
Autor: K.N. Haner
Wydawnictwo: Editio Red
Premiera: 05.07.2017
Tom 3, seria: Mafijna miłość

Od wydarzeń z KOSZMARU MORFEUSZA minęły prawie trzy lata. Cassandra przeprowadziła się do Toronto, urodziła synka Tommy’ego, zamieszkała z matką, która pomaga jej w opiece nad dzieckiem. Cass zaczyna pracę w Deco&Art, chce zapomnieć o przeszłości, jednak wciąż wracają do niej wspomnienia i… Adam. Wkrótce McKey zjawia się w Toronto. Cassandra jest jednocześnie szczęśliwa, ale też zła, bo wraz z ukochanym wracają dawne demony. Kolejna zła wiadomość jest tak, że dla Givens skończył się okres ochronny związany z macierzyństwem. Dziewczyna znów narażona jest na niebezpieczeństwo ze strony członków Klubu Mirrors. Mimo upływu czasu i życiowych zmian, nie zmieniło się jedno - uczucie łączące Cass i Adama. Wciąż czuć między nimi ogień. Do tego młody McKey stał się teraz bardziej odpowiedzialny, myśli o przyszłości i całkiem dobrze sprawdza się w roli ojca (zabawna scenka z legwanem). Cassandra natomiast wraz z rolą matki stała się trochę bardziej dojrzalsza. Wciąż jednak zdarza się jej podejmować nieprzemślane decyzje i wpadać w kłopoty. Nadal trudno w Cassandrze odnaleźć to COŚ i powód dla którego, każdy spotkany przez nią mężczyzna chce ją mieć. Do tego przedstawienie Cass jako pracownika – ciągłe spóźnienia, zwolnienia, wcześniejsze wychodzenie z pracy, urlopy. (Myślę, że obecnie (rok 2021) K. N. Haner odeszła już od tworzenia takich bohaterek i w obecnej twórczości postaci kobiece wychodzą Autorce dużo lepiej.) Wokół głównych bohaterów wciąż czają się niebezpieczeństwa, ale wydaje się, że nadciąga też stabilizacja i happy end – nic bardziej mylnego. Finał jak zawsze wywraca wszystko do góry nogami. Wraca Camilla. Życie Cass i Adama wisi na włosku. Eros rozdaje karty i z pewnością nie kibicuje relacji Givens i McKeya. Czy uda mu się rozdzielić Cassandrę i Adama ? Czy McKey uchroni ukochaną i syna przed mafią? Gwarantuję, że końcówka tej części będzie bardzo burzliwa, zaskakująca i nieprzewidywalna. Dobra wiadomość jest taka, że już 8 grudnia poznamy wyczekiwane zakończenie serii Mafijna Miłość. Czas na PIĘTNO… !

[RECENZJA]
PRZEBUDZENIE MORFEUSZA