Mała szkoła emocji

Anselm Grün Wydawnictwo: Święty Wojciech religia
Święty Wojciech
religia
2017-01-01

Jak zrozumieć i uporządkować emocje, które targają nami każdego dnia? Są radosne albo bolesne, mogą dodawać nam sił, nieść nadzieję, ale mogą też ranić. Bardzo mądra książka o tym, że najpierw musimy zaakceptować siebie, nasze możliwości i ograniczenia, a dopiero później planujemy zmiany w nas samych. Dlaczego tak bardzo boimy się prawdy o sobie? Skąd biorą się: pycha,...

• Psychologia/Pedagogika
  • Rok 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mała szkoła emocji