Joni

1985-01-01
Konstanty Wiazowski
pamiętnik biografia

więcej Więcej

Dość dawno temu czytałam tę książkę.W moim odczuciu,można było napisać ją ciekawiej,lepiej.Mimo to oceniam ją jako bardzo dobrą.

Gdyby wyciąć z książki cytaty z Biblii zostałoby jakieś 15 stron dotyczące samej Joni.

Polecam do przeczytania!!!

Młoda zdrowa dziewczyna, która pewnego dnia ulega wypadkowi.
Przeczytałam ją w chyba w 8 klasie (! bo kiedyś istniały już 8 klasy... :) ).
Poruszająca treść, która trochę wykopała z mojej młodej głowy próżno-egocentryczne marzenia pytaniem: a gdybym ja była na jej miejscu?
Myślę, że wtedy w moim życiu doszło do jednego z pierwszych przewartościowań.
Perspektywa czasu też...

To nie dla mnie.

Ksiazke czytalam ponad 25 lat temu ale do dzis mam jej strony przed oczami.Podziwiam bohaterke ze pomimo tragedii potrafila sie pozbierac i swoim zyciem uswiadamiac innych,pokzac ze mimo wszystko mozna dalej korzystac z zycia nie zalamujac rak.

Lubię, kiedy ludzie opowiadają o swoim życiu. Joni miała wypadek, będąc nastolatką i jest sparaliżowana. To tyle... Warto poznać jej historię.

Piękna, ważna, potrzebna

Czytając historię Joni doświadczyłam różnych emocji, a przede wszystkim miałam możliwość zweryfikowania swojego spojrzenia na świat i na samą siebie.
Zaimponowała mi przemianą, która się w niej dokonała, autentycznością przekazu.

Bardzo motywująca.

• Przeczytane dawno temu