The Angels' Share

Okładka książki The Angels' Share J.R. Ward
Okładka książki The Angels' Share
J.R. Ward Wydawnictwo: NAL Cykl: Królowie bourbona (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Królowie bourbona (tom 2)
The Angels' Share
NAL
2016-07-26
2016-07-26
Królowie-bourbona J.R.Ward powieść-obyczajowa

Książka, lekka, bardzo szybko się czyta, polecam na jakieś wakacje albo na przemęczona głowę - coś niewymagającego, ale przyjemnie się czyta. Choć idealny związek Line i Lizzy trochę irytuje a, jak ktoś już napisał, bohaterowie poza seksem ewidentnie nie znając żadnych rozrywek 😅. Na pewno sięgnę po ostatnią część i dowiem się jak wszystko się zakończyło.

Podobnie jak pierwszy tom, książka na urlop. Świetnie i szybko się czyta. Ciąg dalszy rodziny Bradfordów bardzo wciąga. Kto zabił seniora rodu. Problemy bogatych ludzi pozbawionych służby. Kto zabił, kto wyjdzie obronną ręką,. Warto przeczytać.

Zaskakująca dobra kontynuacja pierwszej części, nadal tajemniczo, dużo się dzieje. Z chęcią przeczytam kolejny tom.

W połowie mnie zmęczyła. Odłożyłam ją na półkę. Wróciłam do niej po roku i całkiem przyjemnie mi się czytało. Zaczynam czytać ostatnią część.

Pierwszy tom wysoko postawił porzeczkę. Niestety było nudno. Szkoda. Liczyłam, że będzie tylko lepiej. No cóż szansę na kolejne wow ma tom 3.

dobrze sie czyta. ale szalu nie ma...troche nierowna akcja i niedosyt w niektorych momentach: brak rownowagi w opisie watkow...pare niedociagniec tlumacza...

Kontynuacja cyklu o królach bourbona. Równie ciekawa i tajemnicza jak pierwsza część.

A mnie się ta historia podoba - autorka stworzyła bardzo ciekawych bohaterów, mnóstwo intrygujących wątków, cały czas jest szybka akcja, dużo się dzieje, nie można się oderwać od czytania! Według niektórych dużo scen seksu? Według mnie - niekoniecznie, a przynajmniej nie więcej niż w innych książkach i absolutnie nie zgodziłabym się ze stwierdzeniem, że jest to książka erotyczna, bo te sceny nie są podstawą całej opowieści. Chodzi o głębszą refleksję nad tym jak jeden człowiek może zniszczyć psychicznie i fizycznie swoich bliskich, którzy są tak emocjonalnie pokiereszowani, że nie umieją stworzyć normalnych relacji z innymi. A splot różnych wydarzeń sprawia, że próbują te relację poprawić, nawiązać etc. Polecam!

Z niecierpliwością czekam na finał!

Z niecierpliwością czekam na finał!

Nie ma to jak zbrodnia w wielkim świecie, zawsze będzie bardziej intrygująca niż zabójstwo na zapomnianym bazarze w Wólce.

• 2017