Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces

Joseph Murphy Wydawnictwo: Rebis poradniki
9788375101980
Rebis
poradniki
9788375101980

Ksiazka napisana bardzo przystepnym jezykiem,szybko sie czyta,polecam

Mówiąc ogólnie - bardzo intrygująca książka.

Z natchnionego, mocno religijnego tekstu wybijają się pozytywne wartości oraz bardzo przydatne wskazówki tyczące się życia codziennego. Książka zdecydowanie podszyta elementami wiedzy ezoterycznej. Ogromnym minusem dla mnie jest jednakże sposób napisania - zbyt emocjonalny, zbyt podniosły, zbyt propagandowy. To do mnie nie...

• Chcę w prezencie
  • 2017
  • 1000 książek
  • Ezoterycznie
  • Psychologia
  • Psychologia/Rozwój osobisty
więcej mniej

Joseph Murphy Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces Zobacz więcej