Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces

Okładka książki Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces
Joseph Murphy Wydawnictwo: Rebis poradniki
poradniki
Rebis
9788375101980

więcej Więcej

Bardzo ciekawa pozycja. Czytając ją jednak, zgodnie z radą udzieloną we wstępie, podeszłam do twierdzeń w niej zawartych z otwartością, nie bezpośrednio.

Ksiazka napisana bardzo przystepnym jezykiem,szybko sie czyta,polecam

Mówiąc ogólnie - bardzo intrygująca książka.

Z natchnionego, mocno religijnego tekstu wybijają się pozytywne wartości oraz bardzo przydatne wskazówki tyczące się życia codziennego. Książka zdecydowanie podszyta elementami wiedzy ezoterycznej. Ogromnym minusem dla mnie jest jednakże sposób napisania - zbyt emocjonalny, zbyt podniosły, zbyt propagandowy. To do mnie nie...

• Chcę w prezencie
  • Przeczytane w 2015
  • Muszę kupić!! :)
  • Psychologia
  • 1000 książek
  • Ezoterycznie

Joseph Murphy Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces Zobacz więcej