Bez uczuć

2017-01-01
Data 1. wydania:
2016-06-19
Małgorzata Kafel
miłość cierpienie zranienie kariera zemsta fortuna tajemnice niebezpieczeństwo

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Nie dalam rady doczytać, bardzo schematyczna i nudna.

Nie dalam rady doczytać, bardzo schematyczna i nudna.

Genialna i kreatywna Mia Sheridan zabiera nas w podróż po świecie Lydii i Brogana, którzy w przeszłości popełnili kilka błędów i ich drogi rozłączyły się, jak sądziła Lydia, na dobre. Dlatego, kiedy mężczyzna znów sprawia, że życie żywiołowej dziewczyny staje ,,do góry nogami", bicie jej serca gwałtownie przyspiesza. Między nimi dochodzi do ogromnej ilości nieporozumień, jednak oboje starają się siebie zrozumieć, ponieważ zaczynają wierzyć w miłość.
Fabuła jest przyjemna, zaskakująca i miejscami niemal zabawna, pomimo tych kłótni. Dużo zwrotów akcji i napięć. Książka potrafi pozostawić czytelnika w niepewności. Polecam.

Historia może podobna do wielu innych. To jednak tutaj bardzo związałam się z bohaterami i byłam bardzo ciekawa jakich wyborów dokonają.
Nie zabrakło również wzruszeń, co u mnie raczej jest rzadkością 😁
Gdyby istniała taka możliwość, bohaterów chciałabym poznać osobiście. Autorka wprowadziła dzięki nim taki klimat, jakbym czytała o swoich dobrych znajomych 💜

Nie zabrakło również wzruszeń, co u mnie raczej jest rzadkością 😁

Jeden z moich ulubionych romansów, chętnie do niego wracam 💕

Jeden z moich ulubionych romansów, chętnie do niego wracam 💕

O matko! Ta książka jest świetna. Bardzo podobało mi się historia tych dwojga bohaterów i styl w jakim została książka napisana. Bardzo uczuciowa jest ta książka choć tytuł mówi inaczej. Dużo przeżywamy bólu, zdrady, zemsty i upartości w tej historii. Jak dla mnie to jest połączenie idealne. Gorąco polecam! ^^

"Bez uczuć " opowiada historię dwójga ludzi, Brogana i Lydii , którzy zakochali się w sobie jako nastolatkowie . Jednak życie miało wobec nich inne plany młodzieńcze zauroczenie skończyło się gwałtownie i w okropnych okolicznościach. Czy podczas spotkania po latach miłość znów odżyje i czy zostaną wybaczone młodzieńcze błędy?? Uwielbiam takie książki jest tu wszystko co kocham , trudne wybory, miłość , miejsce na łzy bólu i smutku oraz na łzy szczęścia . Powieść jest jedną pozycja z serii "Bez " . Wszystkie części nie są powiązane ze sobą ale na pewno jeszcze kiedyś sięgnę po resztę 😊 polecam ❤️❤️❤️

Nie ma nic lepszego niż skończenie kolejnej książki. Historia autorki jak zawsze miła i przyjemna. Może nie była to jej najlepsza z najlepszych, ale raz na przeczytanie jak znalazł. Słodko, milusio i łatwo uwierzyć w fabułę.

„(…) Nie nienawidziłbyś jej tak bardzo, gdybyś kiedyś tak bardzo jej nie kochał. Granica między miłością a nienawiścią jest bardzo płynna . Ulotna jak irlandzka mgła o poranku.” – fragment powieści.
Sam tytuł jest lekko dezorientujący, uwierzcie mi, tam jest eksplozja uczuć :)
polecam

Sam tytuł jest lekko dezorientujący, uwierzcie mi, tam jest eksplozja uczuć :)
polecam

Piękna książka,uczy jak przebaczać innym oraz pokazuje, że miłość ci wszystko wybaczy.

Męcząca lektura.

Męcząca lektura.