Zapach ciemności

C.J. Roberts Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: The Dark Duet (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Seduced In The Dark
Data 1. wydania:
2012-01-01
Agnieszka Brodzik
Czwarta Strona
miłość ból poniżenie perwersja ofiara erotyka przeszłość oprawca zemsta niewolnica uczucie przemoc emocje
Seduced In The Dark
The Dark Duet (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Agnieszka Brodzik

Po przeczytaniu Dotyku ciemności musiałam przeczytać kolejną część. Zapach ciemności jest bardzo udaną kontynuacją. Znowu jest mrocznie, strasznie, intrygująco, zaskakująco a emocje sięgają zenitu. Odniosłam wrażenie, że książka też zmusza do spojrzenia wewnątrz siebie. Z pewnością zostaje w głowie na dłużej...

bardzo polecam . świetnie napisana książka

No muszę napisać, że to jedna z trudniejszy dla mnie książek. Może należę do grona osób, które są wrażliwe.
Wcześniej myślałam, że Grey czy Dotyk Crossa jest mocny, ale to ta książka wywarła na mnie większe wrażenie.
Handel ludźmi, gwałty, broń, narkotyki, poniżenie, wykorzystywanie, seks, porachunki gangsterskie wszystko tu znajdziesz.
Dalej mam nie które obrazy w...

Najgorsza z trylogii , ale nie najgorsza ogółem... Znudziła mnie początkowo, koniec jednak zaczął się bronić. Za dużo paplaniny a za mało faktów....

The Dark Duet jest serią o ciemnej stronie człowieka. To brudna, splątana i nasycona emocjami opowieść, która porusza bardzo obciążające tematy, a w wielu miejscach epatuje czystym ludzkim okrucieństwem. Podczas lektury w jednej chwili przeskakujemy z narracji luźniejszej do bardzo trudnych scen i bierzemy udział w całkowitej huśtawce nastrojów, emocji, zdarzeń....

Rewelacyjna, mocna, intrygująca i nieprzewidywalna..... SUPER!!!!!!

Historia dwóch osób, które zakochują się w sobie i wbrew sobie w bardzo specyficznych okolicznościach.

Wyśmienity drugi tom niezwykłej historii to według mnie za mało fabuły, która była genialna a za dużo perwersji. Ogromna liczba scen seksualnych mnie po prostu przytłoczyła w tej części książki... ucięłabym 1/4 i książka stałaby się moim faworytem.

Na końcu nawet...

Nadal dobra, jednak moim zdaniem słabiej napisana niż pierwsza część. Przeskoki między zeznaniami, a wspomnieniami na początku trudne do ogarnięcia. Ale im dalej w las tym lepiej ;)

Na półkach: , , , ,

Ta książka to jest sztos.
Emocjonująca, prawdziwa.
Nie mogłam oprzeć się porównywaniu jej do Greya, gdzie teoretycznie Christiana również kręciło sado-maso i dominatorstwo, jednak to, co wyprawiał z Aną i jak to było opisane, nawet w części nie umywa się do tego, jak to zostało przedstawione tutaj. Tamto było wręcz niewinne, podczas gdy tu bardziej brutalne i dobitne....

Ciąg dalszy losów Caleba i Livvi, Zapach Ciemności to nie tylko historia z dawką erotyzmu, ale również pełna tajemniczych zdarzeń. Czy Caleb wyrzeknie się ukochanej na rzecz zemsty? Koniecznie sięgnijcie, po serię Dark. A na pewno będzie Waszą ulubioną

Dyskusje

1 747