To nie ja, kochanie

Okładka książki To nie ja, kochanie Tillie Cole
Nominacja w plebiscycie 2018
Okładka książki To nie ja, kochanie
Tillie Cole Wydawnictwo: Editio Cykl: Kaci Hadesa (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-07-18
Data 1. wydania:
2014-04-26
Grzegorz Rejs
sekta przemoc klub motocyklowy romans miłość
Inne

więcej Więcej

Kaci Hadesa, to klub motocyklowy żyjący wg własnych zasad i reguł. Na jego czele stoi Styx- Milczący Kat. Bezwzględny i mściwy. Jako dziecko w dziwnych okolicznościach spotyka dziewczynę, o jasnoniebieskich wilczych oczach. Od tej pory nie jest w stanie wyrzucić jej obrazu z pamięci.
Salome (Mae) jedna z Przeklętych, przeznaczona na żonę Proroka Dawida, od dziecka...

Gdy wzięłam się za Katów miałam pewne blokady z samego początku. Akcja zaczęła się z impetem, kolokwialnie mówiąc, dostałam nią po prostu po buzi, bo chaos zmiótł się z planszy, ale.

No właśnie jest ale! O Matejko, to było cudowne. Gdy przebrnęłam przez początek to popłynęłam z fabułą tak, że skończenie pierwszego tomu zajęło mi jedną noc. I nie, nie była ona zmarnowana i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

DNF
50 strona to było absolutne maksimum ile zdołałam wytrzymać z tą książką...szczegółowe opisy seksu z inną kobietą, wulgarny język i nagminne używanie słowa - SUKA/Suczka w kontekście do każdej kobiety w tym głównej bohaterki..przepraszam bardzo ale nie!
Ja nie jestem pruderyjna i czytam mnóstwo dark romansów ale muszą być jakieś granice przyzwoitości..albo raczej...

Pierwszy raz trafiłam na książkę o tematyce klubów motocyklowych, ich życia i spędzania czasu. Troszkę nie za bardzo to moje klimaty, ale książka dzięki poruszonemu tematowi sekty zyskuje dużego plusa. Bardzo dobry pomysł na fabułę, i nawet zaskakujące zwroty akcji i bardzo ciekawe zakończenie. Tematyka kultu i sekty bardzo dobrze przedstawiona, autorka w tematyce...

"To nie ja, Kochanie" od Tillie Cole.

O rany, co to była za książka... Zakon, prorok Dawid, gang motocyklowy, handel bronią, Hades. Do tego brutalność, namiętność, ale także lojalność i chęć oddania życia za swoich braci i swoje kobiety.
Brutalna, gorąca książka, nie dla każdego, ja jestem zachwycona i już zamówiłam kolejne 3 części 😁

Ta książka to petarda. Boże, czytałam ją z takim zapałem i gdy mówiłam sobie że na tej stronie kończę to nagle stało się coś takiego że musiałam wiedziec co jest dalej. Ogólnie książka napisana jest super, raz się śmiejesz, a potem płaczesz. I jezu nie mogę się doczekać kolejnych części. Polecam każdemu !!! ;)

Mocna pozycja. Wciąga od pierwszych stron. Spodziewałam się typowego romansu, a tymczasem dostałam dużo więcej. Jest ciekawa fabuła, klimaty gangu motocyklowego, brutalne walki, jest też sekta religijna z ogromną przemocą w stosunku do kobiet. Są emocje, barwne postaci, zwroty akcji, seks.

Zdecydowanie mocna książka.
Człowiek sobie nie wyobraża jak okrutni potrafią być ludzie. Wiem, że to tylko książka ale straszne sytuacje wywołują u mnie smutek. Oczywiscie uśmiech tez się pojawił.

Religijne szaleństwo i seks.
Dziwne połączenie, ale czyta się dość szybko i jest ciekawa.

Ciężkie klimaty motocyklistów. Walka z sektą o kobietę, terytorium i władze. Zaskakujące fragmenty. Koniec bombowy

1 796
    1 285