Małżeństwo

2017-01-01
Joanna Kubaszczyk
małżeństwo relacje Bóg

więcej Więcej

Świetna, głęboka, pouczająca, kultowa, modelowa i bardzo ważna książka napisana przez wybitnego teologa, filozofa i 20-wiecznego doktora Koscioła - Dietriecha von Hildebranda. Polecam ją jako obowiązkową lekturę dla wszystkich katolickich narzeczonych i małżeństw powaznie traktujących swoją miłość i Sakrament Małżeństwa. POLECAM !!!

Pozycja niemalże poetycka, filozoficzna, sięgająca głębi teologii, a jednocześnie pełna bardzo trzeźwego osądu realiów życia w małżeństwie. Jest to książka ukazująca zamierzone piękno związku małżeńskiego w rozumieniu chrześcijańskim, jednocześnie nie stroniąca od życiowych konstatacji o najlepszych i dopuszczalnych przyczynach zawierania tego sakramentu, jego rozwoju i...

• Chcę kupić
  • Psychologia