Przeprogramuj swoje geny, by bez wysiłku schudnąć, zyskać zdrowie i energię

Mark Sisson Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
The Primal Blueprint: Reprogram your genes for effortless weight loss, vibrant health, and boundless energy (Primal Blueprint Series)
Barbara Mińska
Vital
nowotwór rak geny dieta zdrowie odżywianie
zdrowie, medycyna
Barbara Mińska
nowotwór rak geny dieta zdrowie odżywianie

Okładka książki Primal Endurance: Escape chronic cardio and carbohydrate dependency and become a fat burning beast! Brad Kearns, Mark Sisson
7,0
Primal Enduran... Brad Kearns, Mark S...