Falling Under You

Okładka książki Falling Under You Laurelin Paige
Okładka książki Falling Under You
Laurelin Paige Wydawnictwo: Evil Eye Concepts Incorporated Cykl: Uwikłani (tom 4.5) literatura obyczajowa, romans
Uwikłani (tom 4.5)
Evil Eye Concepts Incorporated
2016-05-06
2016-05-06
9781940887968

Daje dobrą siódemeczke🌟 trochę z sentymentu do pióra autorki, a trochę do samej łatwości i szybkości czytania tej pozycji💜 Przyjemna i lekka, Polecam na chłodny wieczór🌼

Całkiem lekko i przyjemnie się czytało, jednak nie porwało mnie kompletnie. Dla zabicia czasu jak najbardziej okej.

Nieoczekiwanie koleś pragnie laski starszej 8 lat. I ją dominuje. Nieprawdopodobne. Niewiarygodne. Oczekiwania niespełnione. Nudnawo. Minus.

Może być, chociaż do poprzednich części się nie umywa

Może być, chociaż do poprzednich części się nie umywa

Miło się czytało :-) No i bardzo szybko ;-)

Miło się czytało :-) No i bardzo szybko ;-)

Dużo nie wniosła w historię całej serii, po prostu trochę się dowiadujemy o Normie i jej asystencie i ich pikantnych igraszkach. Bez szału, ale przynajmniej krótkie, więc da się przeczytać w jeden dzień.

Tragedia ;(

Tragedia ;(

Lekka i przyjemna historia, miejscami odrobinę nudnawa... Plus za zupełnie inne przedstawiciele męskiego bohatera.

91/2020
Watek mogl byc dluzszy. Ciekawa historia

91/2020
Watek mogl byc dluzszy. Ciekawa historia

To mogła być świetna książka. Historia z potencjałem, ciekawi bohaterowie i pozostaje zawód, że autorka potraktowała to tak po macoszemu. Żałuję, że akcja nie została rozwinięta i dobrze zapowiadającego się romansu zrobiło się przeciętne opowiadanie.

Dodaj cytat z książki Falling Under You