Grzeszne noce

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Uwikłani (tom 4.5) literatura obyczajowa, romans
Falling Under You
Uwikłani (tom 4.5)
literatura obyczajowa, romans
Justyna Yiğitler
ambicja kariera kontrolowanie marzenia romans seks dominacja fantazje

Może być, chociaż do poprzednich części się nie umywa

Miło się czytało :-) No i bardzo szybko ;-)

Dużo nie wniosła w historię całej serii, po prostu trochę się dowiadujemy o Normie i jej asystencie i ich pikantnych igraszkach. Bez szału, ale przynajmniej krótkie, więc da się przeczytać w jeden dzień.

Tragedia ;(

Lekka i przyjemna historia, miejscami odrobinę nudnawa... Plus za zupełnie inne przedstawiciele męskiego bohatera.

91/2020
Watek mogl byc dluzszy. Ciekawa historia

To mogła być świetna książka. Historia z potencjałem, ciekawi bohaterowie i pozostaje zawód, że autorka potraktowała to tak po macoszemu. Żałuję, że akcja nie została rozwinięta i dobrze zapowiadającego się romansu zrobiło się przeciętne opowiadanie.

„Ekscytujący dodatek do bestsellerowej serii Uwikłani Laurelin Paige!

Norma Anders jest ambitna i niezwykle pracowita, dzięki czemu wspięła się wysoko po szczeblach kariery w Pierce Industries. Uwielbia być na szczycie i wydawać polecenia, jednak jest sfera życia, w której Norma wolałaby oddać pierwszeństwo innym. Kobieta marzy o silnym mężczyźnie, który zdominuje ją w...

Norma Anders to mądra i odnosząca sukcesy kobieta. Jest prawą ręką Hudsona Pierce'a i główną dyrektorką finansową w jego firmie.
Miała trudne dzieciństwo, ojciec bił ją i jej rodzeństwo, aż w końcu dzięki niej trafił do więzienia. Dalej wspiera siostrę Gwen (pojawiła się ona już we wcześniejszych częściach, pracuje w klubie z Alaynie) oraz brata Bena (homoseksualistę,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Gdyby ktoś tworzył słownikową definicję kobiety sukcesu, nie musiałby pisać nic – wystarczyłoby wkleić zdjęcie Normy Anders. Na swoją wysoką pozycję w Pierce Industries zasłużyła ciężką pracą, charyzmą, inteligencją i ambicją. Nie brakuje jej przy tym urody, dlatego wydawałoby się, że nic nie stoi jej na przeszkodzie na drodze do serca Hudsona, właściciela firmy. Ten jednak...

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • 2020
  • Ebook
  • 2018

Dodaj cytat z książki Grzeszne noce