Grzeszne noce

Okładka książki Grzeszne noce
Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Uwikłani (tom 4.5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-06-21
Data 1. wydania:
2016-05-06
Justyna Yiğitler
ambicja kariera kontrolowanie marzenia romans seks dominacja fantazje

Okładka książki Gliniarz Laurelin Paige, Sierra Simone
Ocena 6,8
Gliniarz Laurelin Paige, Sie...
Okładka książki Gwiazdor Laurelin Paige, Sierra Simone
Ocena 5,9
Gwiazdor Laurelin Paige, Sie...

Nieoczekiwanie koleś pragnie laski starszej 8 lat. I ją dominuje. Nieprawdopodobne. Niewiarygodne. Oczekiwania niespełnione. Nudnawo. Minus.

Może być, chociaż do poprzednich części się nie umywa

Może być, chociaż do poprzednich części się nie umywa

Miło się czytało :-) No i bardzo szybko ;-)

Miło się czytało :-) No i bardzo szybko ;-)

Dużo nie wniosła w historię całej serii, po prostu trochę się dowiadujemy o Normie i jej asystencie i ich pikantnych igraszkach. Bez szału, ale przynajmniej krótkie, więc da się przeczytać w jeden dzień.

Tragedia ;(

Tragedia ;(

Lekka i przyjemna historia, miejscami odrobinę nudnawa... Plus za zupełnie inne przedstawiciele męskiego bohatera.

91/2020
Watek mogl byc dluzszy. Ciekawa historia

91/2020
Watek mogl byc dluzszy. Ciekawa historia

To mogła być świetna książka. Historia z potencjałem, ciekawi bohaterowie i pozostaje zawód, że autorka potraktowała to tak po macoszemu. Żałuję, że akcja nie została rozwinięta i dobrze zapowiadającego się romansu zrobiło się przeciętne opowiadanie.

„Ekscytujący dodatek do bestsellerowej serii Uwikłani Laurelin Paige!

Norma Anders jest ambitna i niezwykle pracowita, dzięki czemu wspięła się wysoko po szczeblach kariery w Pierce Industries. Uwielbia być na szczycie i wydawać polecenia, jednak jest sfera życia, w której Norma wolałaby oddać pierwszeństwo innym. Kobieta marzy o silnym mężczyźnie, który zdominuje ją w sypialni.

Kiedyś próbowała zawrócić w głowie Hudsonowi Pierce’owi, ale on odrzucił jej zaloty. Norma obawia się, że jej serce i ciało nie znajdą ukojenia w ramionach wymarzonego kochanka. Nie wie jednak, że obserwuje ją ktoś, kto widzi w niej nie tylko świetną szefową, ale niezwykle seksowną kobietę.

Boyd jest młodszym asystentem Normy i to on zacznie jej wydawać rozkazy, które ona będzie musiała wykonywać.

Czy Boyd spełni wszystkie grzeszne fantazje Normy?”

Kolejna z książek z serii „ Uwikłani” to ciekawy dodatek o życiu Normy Anders, jednej z głównych pracownic, której ufa Hudson Price. Z książki czytelnik dowiaduje się więcej o życiu Andrei i jej rodzeństwa oraz o dalszych planach z Boydem. Momentami zabawna do łez, przeplatana czułymi, pełnymi miłości i erotyzmu książka po którą powinien sięgnąć każdy z fanów serii. Polecam😍

„Ekscytujący dodatek do bestsellerowej serii Uwikłani Laurelin Paige!

Norma Anders to mądra i odnosząca sukcesy kobieta. Jest prawą ręką Hudsona Pierce'a i główną dyrektorką finansową w jego firmie.
Miała trudne dzieciństwo, ojciec bił ją i jej rodzeństwo, aż w końcu dzięki niej trafił do więzienia. Dalej wspiera siostrę Gwen (pojawiła się ona już we wcześniejszych częściach, pracuje w klubie z Alaynie) oraz brata Bena (homoseksualistę, który załamał się przez znęcanie ojca, ma depresję, próbował popełnić samobójstwo).
Norma pragnie silnego i pewnego siebie mężczyznę, który by ją zdominował. Kiedy uświadamia sobie, że nie ma szans u Hudsona, odkrywa, że interesuje się nią jej asystent - Boyd Barrett. Mimo oporów (jest on młodszy od niej o osiem lat i pracuje dla niej) wdaje się z nim w romans. Ona rządzi w pracy, on w łóżku. W pracy ukrywają swój związek, gdyż firma stanowczo zakazuje bliższych relacji osoby zarządzającej z podwładnym. Jednak z czasem zaczyna im to przeszkadzać. Rozważają różne opcje, włącznie ze zmianą miejsca pracy. Ostatecznie pomaga im Hudson. Biorą ślub i adoptują córkę Kirę (trzyletnią dziewczynkę, która dużo wycierpiała, znęcała się nad nią jej biologiczna matka).
Bardzo krótka historia, aż się prosi o więcej, (kilka wątków mogłoby być bardziej rozwiniętych). Głównie erotyk, jeśli ktoś lubi ten styl (on dominujący, ona uległa, w biurze, w domu, seks oralny, analny itp.).

Dodaj cytat z książki Grzeszne noce