Polityka społeczna wobec wyzwań demograficznych i przemian społecznych

Okładka książki Polityka społeczna wobec wyzwań demograficznych i przemian społecznych
Agnieszka Furmańska-MaruszakAnna Wójtewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne "Akapit" Seria: Problemy Pracy Socjalnej nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Problemy Pracy Socjalnej
Wydawnictwo Edukacyjne "Akapit"
2016-01-01
2016-01-01
polityka społeczna praca socjalna pomoc społeczna

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Anielice czy diablice? Dziewczęta w szponach seksualizacji i agresji w perspektywie socjologicznej Katarzyna Stadnik, Anna Wójtewicz
Ocena 5,3
Anielice czy d... Katarzyna Stadnik, ...
Okładka książki Koniec mitu niewinności? Płeć i seksualność w socjalizacji i edukacji Krzysztof Arcimowicz, Ewa Bochno, Iwona Chmura-Rutkowska, Iza Desperak, Ewelina Flatow, Katarzyna Gawlicz, Lucyna Kopciewicz, Bartłomiej Lis, Alina Łysak, Dorota Pankowska, Piotr Perkowski, Wojciech Siegień, Renata Szczepanik, Anna Wójtewicz, Anna Wołosik, Edyta Zierkiewicz
Ocena 0,0
Koniec mitu ni... Krzysztof Arcimowic...