Ludzka raso, powstań z kolan. Tropienie lwa

Okładka książki Ludzka raso, powstań z kolan. Tropienie lwa David Icke
Okładka książki Ludzka raso, powstań z kolan. Tropienie lwa
David Icke Wydawnictwo: Illuminatio Cykl: Ludzka Raso Powstań Z Kolan (tom 1) popularnonaukowa
popularnonaukowa
Ludzka Raso Powstań Z Kolan (tom 1)
Human Race Get Off Your Knees. The Lion Sleeps No More
Illuminatio
2014-11-17
2014-11-17
Łukasz Rogala, Adam Jarmuż

Zestaw tzw. teorii spiskowych, na pierwszy rzut oka szalonych, niedorzecznych, wręcz głupich. Lecz gdy nabierze się dystansu, gdy połączy się kropki i dostrzeże bezczelnie, na naszych oczach dokonujące się wokół nas wydarzenia - obraz krystalizuje się i pokazuje oczywistą prawdę.

Bardzo lubię tego autora, chętnie odkupie jego książki ;)

Bardzo lubię tego autora, chętnie odkupie jego książki ;)

Książka to opis spiskowej teorii dziejów.
Autor zaczyna od stwierdzenia, że ludziom narzuca się pewne normy społeczne i moralne by zniewolić ich mózg i odciąć ich od świadomości. Następnie opowiada on, jak sumeryjsko-babilońsko-rzymskie rody, pochodzące z Atlantydy, za pomocą ONZ, WHO, WTO i rodziny Rotschildów rządzą światem.
Następnie do opowieści wkraczają jaszczury z kosmosu, który żyją w alternatywnym niewidzialnym wymiarze i nadzorują przebieg wydarzeń na Ziemi.

Książka jest bardzo chaotyczna, miejscami zabawna.

Książka to opis spiskowej teorii dziejów.
Następnie do opowieści wkraczają jaszczury z...

Super księga o kosmicznej histori Ziemi i Ziemian.

Imperium Drako vs Humanoidy

Super księga o kosmicznej histori Ziemi i Ziemian.

Imperium Drako vs Humanoidy

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka wcześniejsza niż iluzja percepcji - która w zasadzie powtarza jej wywód. Znajduje się tu jednak mocniej rozbudowana sekcja polityczna i "wyjaśniająca". Obie mulą strasznie - to chyba już taki styl. Dodatkowo kilka "nowych" doniesień ze świata nauki - w tych rozdziałach lektura przyśpiesza i nabiera kolorów, a także odrobinę większa porcja autobiograficznych wątków.

Dawid Icek wie,że nie musimy czekać aż kosmici przylecą albo NASA ich odkryje.Oni już tu są,pośród nas i żyją tu od tysiącleci.Książka jest bardzo kontrowersyjna i nie polecam to ludziom ograniczonym bo po prostu uznają autora za świra.Kto ma otwarty umysł i stara się myśleć samodzielnie niech przeczyta.

UWAŻAM TĄ KSIĄŻKĘ ZA NAJWAŻNIEJSZĄ W HISTORII CYWILIZACJI LUDZKIEJ.
PO JEJ PRZECZYTANIU TY SAM,ANI OTACZAJĄCY CIĘ ŚWIAT NIE BĘDZIECIE JUŻ TACY SAMI..

TA KSIĄŻKA ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA, JAKIE KIEDYKOLWIEK SOBIE ZADALIŚCIE,ZADAJECIE,BO PO JEJ PRZECZYTANIU JUŻ NIE BĘDZIECIE WIĘCEJ ZADAWAĆ PYTAŃ -BĘDZIECIE WSZYSTKO WIEDZIEĆ.

JEST TYLKO JEDNO "ALE" -CZYTAJĄC POWINNIŚCIE ODRZUCIĆ WSZYSTKO CZEGO SIĘ NAUCZYLIŚCIE O SOBIE I O ŚWIECIE -CZYLI MUSICIE MIEĆ OTWARTY NIE UMYSŁ,BO UMYSŁ TO COŚ,CO OGRANICZA,WIĘZI,MUSICIE BYĆ OTWARCI JAK DZIECKO.

TO JEST TRUDNA KSIĄŻKA,NAJTRUDNIEJSZA Z JAKĄ PRZYJDZIE WAM SIĘ ZMIERZYĆ,ALE CI KTÓRZY JĄ PRZECZYTAJĄ.... DO KOŃCA- BĘDĄ WIEDZIEĆ WSZYSTKO :)

WIELOKROTNIE BĘDZIECIE JĄ RZUCAĆ W KĄT I POMSTOWAĆ,WYŚMIEWAĆ,PUKAĆ SIĘ W CZOŁO,MÓWIĆ:"TO NIEMOŻLIWE" -WIĘKSZOŚĆ Z WAS JEJ NIE PRZECZYTA LUB NIE SKOŃCZY CZYTAĆ - TO NORMALNE,BO WIERZĘ W TO ,ŻE "WIEDZA PRZYCHODZI DO CZŁOWIEKA,KTÓRY JEST NA NIĄ GOTOWY",A NIE WSZYSCY Z NAS SĄ GOTOWI NA PRAWDĘ O NASZEJ "RZECZYWISTOŚCI".

UWAŻAM TĄ KSIĄŻKĘ ZA NAJWAŻNIEJSZĄ W HISTORII CYWILIZACJI LUDZKIEJ.

JEST TYLKO JEDNO "ALE" -CZYTAJĄC...

Nie sposób się nie zgodzić z moją koleżanką 'Czytamsobie'. Wydanie pozostawia wiele do życzenia i owe literowe "kwiatki" bardzo psują efekt końcowy. Mogłoby być lepiej. Pomińmy ten niesmaczny fakt. Nijak tu oceniać książki podzielonej na części bo stanowią integralną i zależną od siebie całość. O ile "Największy Sekret" można nazwać "biblią" (choć nie jest to dobre określenie) David'a to "Ludzka Rasa" jest pięknym przedłużeniem i kontynuowaniem myśli autora. Wątki historyczne, prawdziwe znaczenie potopu, księżyca itp - Można było oczywiście przeczytać już o tym w "Sekrecie". Odczuwam że mamy tu do czynienia z bardziej rozwiniętą myślą. Icka jeszcze bardziej jest pewny tego o czym pisał w 1999 roku. Mało tego, wiele rzeczy się sprawdziło. Swoją teorię podpiera jeszcze większymi ilościami informacji jakie zdążył zgromadzić, odebrać, posiąść etc. Dużym zaskoczeniem (choć na pewno nie dla osób zainteresowanych i siedzących w temacie) jest tom drugi który pomaga nam rozjaśnić cały ten Matrix. Jest to bardzo piękna część lektury która daje wiele inspiracji, siły. osobiście czerpałem z tych treści bardzo wiele energii. Jesteśmy tym czym myślimy. Jak bardzo banalne i błahe wydają się nasze złości, spory,problemy i całe zawiłości świata jeżeli spojrzymy na siebie w wielowymiarowym aspekcie. To nasze przeznaczenie. Prawdziwe przeznaczenie.

1937

Pod względem zawartości oceniam książkę na 10. Została bardzo dobrze przedstawiona przez innych czytelników (m.in. Shetani i mark00s) z których opiniami się zgadzam. Poza tym David Icke to David Icke i już :).

Natomiast jeśli chodzi o samo wydanie, to PAŁA, proszę Szanownego Wydawnictwa Illuminatio: 1/10, a nawet 0/10!
Po raz któryś mam w rękach książkę tego wydawnictwa i znowu z przykrością muszę stwierdzić, że bardzo sumiennie (ironia!) stosuje się ono do „nowych standardów” wydawania książek, tzn. niechlujnie, z niekompetentną redakcją, z korektą po łebkach, bez szacunku dla czytelnika (tak właśnie, bo w dużej mierze w ten sposób wydawane są ostatnio książki).
Jeśli w stopce jest kilku redaktorów, to nie znaczy wcale, że tych kilka osób współpracowało ze sobą, uzupełniając się i konsultując. Oznacza to jedynie, że wydawnictwo, chcąc ciąć koszty, podzieliło książkę na kilka części, każdą z nich dało innej osobie, a one bez kontaktu ze sobą w pocie czoła i na czas pracowało nad tymi częściami. To widać!
Jeśli zaś korektę robił Zespół, to oznacza, że ktoś tylko przeleciał wzrokiem po tekście. To widać!
W książce jest mnóstwo błędów i niekonsekwencji. Wymienię choćby, jako jedną naprawdę z wielu, np. pisownię nazw ciał niebieskich: ziemia – Ziemia, księżyc – tuż obok Księżyc, słońce – a w następnym zdaniu Słońce, i to wszystko w znaczeniu nazwy własnej planet i Słońca, a nie nazw pospolitych.
Natomiast na s. 378 mamy prawdziwy chaos: „Ziemia obraca się 366 259 razy podczas jednego okrążenia Słońca”. Że co proszę? Że niby mamy w roku ponad 366 TYSIĘCY dni?!
Komuś pogubiły się albo poprzestawiały przecinki, bo dalej mamy: „Obwód polarny Ziemi jest 366175 razy większy niż obwód Księżyca” (?!). A wystarczyłoby podzielić 40075 km (Ziemia) na 10920 km (Księżyc) i by otrzymać 3,66. Ale to REDAKCJA i KOREKTA powinny wyłapać!
Takich i innych jeszcze „kwiatków” jest mnóstwo.

Wiem, że książki Davida Icke’a tłumaczą zapaleńcy z polskiego forum poświęconego Davidowi. Nie są oni profesjonalistami, to całkowici amatorzy (jeśli chodzi o tłumaczenia :)),którzy po prostu znając dobrze język, udostępniają innym te publikacje. Jestem im za to bardzo, bardzo wdzięczna! Ponieważ jednak nie parają się pracą z tekstem zawodowo, to należy im wiele wybaczyć: niezgrabny styl czy błędy i usterki. Oni wykonali wspaniałą robotę. To zadaniem wydawnictwa jest wygładzenie stylu i poprawienie wszystkich błędów, także merytorycznych. Wina za to niechlujstwo leży tylko i wyłącznie po stronie wydawnictwa!

Ja wyłapałam błędy, a inni, szczególnie młodsi czytelnicy, których w szkołach już nie wiem, czy czegoś w ogóle jeszcze uczą oprócz sposobu wypełniania testów? Zastanowi się taki młody człowiek, że chyba coś nie halo, bo Ziemia (czy ziemia?) nie lata wokół Słońca (czy może słońca?),kręcąc się jak opętana wokół swojej osi 366 TYSIĘCY razy w ciągu roku?
Rozpisałam się, bo jestem wściekła. Książki te nie są tanie, zapłaciłam za 2 części prawie stówę. Nie żałuję, bo ważna dla mnie wiedza, której te książki dostarczają. Ale skoro płacę tyle, to powinnam być (ja i inni czytelnicy) traktowana poważnie. I Autor też!

Po raz któryś mam w rękach książkę tego wydawnictwa i...

Nazwisko Icke przewijało się w moim życiu już od jakiegoś czasu, co właściwie nie powinno mnie dziwić, biorąc pod uwagę moje zainteresowaniem Nowym Porządkiem Świata i teoriami spiskowymi. W końcu udało mi się sięgnąć po jedną z książkę Davida Icke’a, a wybór padł na „Ludzka raso powstań z kolan” – trzeba przyznać, że tytuł dosyć chwytliwy, dający do myślenia i intrygujący. O cóż też może w nim chodzić? Czy faktycznie żyjemy w świecie pełnym kłamstw i kontroli?
Nie jest to pozycja lekka, łatwa i przyjemna. Nie da się ukryć, że książka ta należy do kontrowersyjnych. Podobnie jak sama postać jej autora. Właściwie to moim guru w kwestii tego typu literatury pozostaje Jan van Helsing (nie tylko z powodu sentymentu, jest w tym coś znacznie więcej),ale cieszę się, że udało mi się w końcu zapoznać z twórczością pana Icke’a i wiem, że na tej pozycji nie poprzestanę – zbyt mnie wciągnęło i zbyt mnie porwało, abym mogła odpuścić. Pierwsze rozdziały dotyczą życia autora – w jaki sposób doszło do tego, że zaczął pisać, jakie wydarzenia w jego życiu miały wpływ na to, że zmienił swój sposób postrzegania świata, z jak wieloma problemami musiał się zmierzyć i jak wielu sceptyków spotkał na swojej drodze – właściwie wydawałoby się, że jest to zbędne, ale nie do końca – zaufajcie mi, że to dosyć istotny element tej pozycji. Swoją drogą to niesamowite, jak ludzie potrafią negować i wyśmiewać coś, o czym nawet nie mają pojęcia – bez żadnych argumentów, bez jakiejkolwiek wiedzy na dany temat.
Kolejny etap, z jakim mamy do czynienia z tej książce to świat kontroli politycznej – nie ukrywam, tematyka dosyć trudna i męcząca, ale warto przez nią przejść. Sama nie przepadam za polityką, ale to, co prezentuje pan Icke, zdecydowanie warte jest zaparcia i zainteresowania się – choćby podchodzić do tego na kilka razy (jak to miało miejsce w moim przypadku),ale nie należy odpuszczać. Potem przechodzimy już do tego, co stanowi meritum sprawy – kontrola umysłu, ukryta prawda i… rasa gadziopodobnych istot. Absurdalne, prawda? Właśnie o to chodzi, żebyście tak myśleli. No bo kto to widział, żeby jakieś przerośnięte jaszczurki nami rządziły… ściema na maxa, co nie?!
„Wiele informacji, które ujawnię w wielu sprawach, wyda się większości ludzi nadzwyczajnych i „odjechanych”, ale co, u licha, może być bardziej „odjechane” niż fakt, że fizycznie nawet nie trzymasz książki, którą czytasz? Świat jest nie tylko odrobinę inny niż sądzimy, świat jest kompletnie inny.”
Nie będę tutaj przytaczać wszystkich teorii spiskowych, jakie autor przedstawia. Wszystko sprowadza się i tak do jednego głównego celu, a ludzie zazwyczaj nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje. Jednak jeżeli przyjrzymy się wszystkiemu bliżej, zaczniemy analizować to, co nas otacza, otworzymy swój umysł i pokojarzymy fakty, to dojdziemy do jednego prostego wniosku – Icke może mieć rację! Ja nie musiałam tego robić, bowiem żyję w podobnym przekonaniu, co sam autor już od długiego czasu. Dlatego też mało czym udało mu się mnie zaskoczyć, ale cieszę się, że sama doszłam poprawnie do pewnych wniosków, co mogłam sobie potwierdzić, dzięki lekturze tej pozycji. Nowy Porządek Świata to nie jest chwila – to dzieje się już od lat, kroczek po kroczku, a mało kto potrafi to dostrzec.
„Ludzka raso powstań z kolan” nie jest książką dla każdego. Oczywiście chciałabym, aby wszyscy zaczęli sięgać po tego typu literaturę, ale wiem, że nie wszyscy są na to gotowi. Przyjdzie czas i na to, ale muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z lektury – nie jest to tylko kwestia teorii spiskowych, pojawia się tutaj sporo konkretnych informacji z historii i polityki – z tym, że przedstawione są one w nieco inny sposób. Wszystko, co do tej pory znaliście, a co znajduje się w tej książce zyskało po prostu nowe oblicze, nowy punkt widzenia. Wierzcie mi, że dowiecie się z tej książki rzeczy, o których nawet Wam się nie śniło, a Wasz obecny światopogląd legnie w gruzach. Czy ta książka jest kontrowersyjna? Tak. Wydaje się być absurdalna? Tak. Jednak nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak bardzo daje do myślenia i w jak ogromnym stopniu otwiera nasz umysł. Polecam jak najbardziej!

• Wiedza niepowszechna
  • Do kupienia