Od pierwszego wejrzenia

Okładka książki Od pierwszego  wejrzenia
Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Cykl: Prawdziwy cud (tom 2) Seria: Pi do kwadratu literatura piękna
literatura piękna
2007-08-01
Elżbieta Zychowicz
miłość dom plotki zazdrość

więcej Więcej

Czytam nie które opinie i uważam, że są bardzo krzywdzące. Przeczytałem tą książkę oraz Prawdziwy cud i uważam je za jedne z lepszych. Dużo jej brakuje do Spójrz na mnie czy Bezpieczniej przystani ale jest naprawdę dobra. Koniec mnie akurat zaskoczył spodziewałem się zakończenia jak w książce Wybór ale było inaczej. Te pozycje są o wiele lepsze niż wspomniany przeze mnie...

Piękna powieść o Miłości. Jeremy rzuca prace i Nowy Jork dla Lexie. Mieszkając w miasteczku Boone Creek przygotowują się do ślubu i narodzin córki oraz remontują dom który kupili aby zamieszkać już razem. Jest wiele problemów, brak weny do pisania, następnie powoli wszystko się układać, ale zakończenie jest bardzo smutne, polecam.

Kontynuując historię Lexie i Jeremy'ego, Nicholas Sparks pokazuje jak dalekie od rzeczywistości są słowa "żyli długo i szczęśliwie..."
"Od pierwszego wejrzenia" to książka o miłości zakochanej pary, miłości rodzicielskiej i miłości do małego miasteczka. Opowieść o trudnym początku i dramatycznym zakończeniu.
Wzruszająca.

Kontynuacja "prawdziwy cud", która łamie serce. Przeczytane dwie razem stają się jasne i piękne. Nie będzie to moja ulubiona książka Sparksa, jednak spędziłam przy niej dobre chwile, polecam.

Nie zaskoczyła mnie. Dlaczego?

Nie żałuję żadnej wydanej złotówki na tę książkę. Polecam

Chyba jedyna książka, której zakończenie wprawiło mnie w szok i niedowierzanie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piękna, poruszającą historia.

Oklepana

Kiedyś czytałem sporo Sparks'a, ale poczułem przesyt tymi ckliwymi historiami i uciekłem w poszukiwaniu dreszczyku emocji do twórczości Kinga. Dzisiaj wróciłem po kilku latach bardziej z przymusu niż z własnej woli, bo jest to ostatnia książka Sparks'a w moim zbiorze, której nie przeczytałem.
No i niestety King wypaczył mi odbiór opowieści tego typu. Historia ww tytułu...

4 423
    3 428