Hunted by Magic

Jasmine Walt Wydawnictwo: Blue Bolt Publishing Cykl: The Baine Chronicles (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
9781519654885
Blue Bolt Publishing
romans paranormalny urban fantasy magia wilkołaki magowie
Hunted by Magic
The Baine Chronicles (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
9781519654885
romans paranormalny urban fantasy magia wilkołaki magowie

Niby kolejna książka w serii urban fantasy - główna bohaterka rusza na ratunek swojego mentora wraz z przyjaciółmi. Na swojej drodze spotykają "pierwotne" plemię z magicznymi umiejętnościami i świetnie zorganizowaną siedzibę Ruchu Oporu, gdzie przetrzymywana jest większość porwanych delegatów.

Mądrzejsza seria niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Pokazuje - czym jest...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Hunted by Magic