Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 33.20 zł

Karuzela

Patronat LC
Agnieszka Lis Wydawnictwo: Czwarta Strona literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura polska powieść obyczajowa rodzina śmiertelna choroba walka z chorobą współczesna obyczajowość
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

W cierpieniu stajemy się niewidzialni

Link do recenzji

Bardzo dużo emocji wywołała we mnie ta książka. Temat trudny i wazny. Polecam szczególnie zwolennikom literatury literatury obyczajowej.

Temat bardzo dołujący, ciężki, ale Książka napisana w sposób, który nie wywołuje emocji- no może ostatni rozdział. Ciężko się czytało, to tylko moja opinia.

“Karuzela” jest powieścią o niesamowitej potędze miłości, nierównej walce z chorobą i trudnych relacjach rodzinnych. Autorka zwraca naszą uwagę jaką ważną sprawą jest dbanie o zdrowie, by profilaktycznie badać się i zwracać uwagę na sygnały, które wysyła nam organizm. Pokazuje nam jak ważne jest...

Jest to jedna z tych książek, którą po przeczytaniu jeszcze długo się rozpamiętuje.
Polecam.

Chwytająca za serce, wciągająca, czyta się szybko

Karuzela przedstawia zwykłe życie rodzinny, której każdy przechodzi kolejne etapy śmiertelnej choroby, dzieci, mąż... Nieraz książka się dłuży, ale jest bardzo życiowa. Myślę, że warto po nią sięgnąć.

Bardzo lubię twórczość pani Agnieszki! Temat trudny, wywołujący emocje, ale pięknie opowiedziany!

Duże emocje, trudny temat.
Bardzo dobra książka , pozostaje w pamięci na długo

Wzruszająca. Na długo zostanie w mojej pamięci 😊

Kolejna książka Agnieszki Lis i kolejny zachwyt. Pomimo że ta książka ma 630 stron, to przeczytałam ją w ciągu 4 dni, ponieważ tak wciągnęły mnie losy bohaterów tej książki.

"Karuzela" to niezwykła opowieść, której główną bohaterką jest Renata. Żona, matka dwójki małych dzieci i nastolatka, która żyje w nieustannym biegu. W ciągu dnia nie ma nawet krótkiej chwili dla...

• 2018
  • 2019