Teatr spełnionych nadziei. Kartki z życia emigracyjnej sceny

Joanna Sokołowska-Gwizdka Wydawnictwo: Novae Res teatr
Novae Res
toronto teatr emigracja polski polska
teatr
toronto teatr emigracja polski polska

Książka Joanny Sokołowskiej-Gwizdka "Teatr spełnionych nadziei. Kartki z życia emigracyjnej sceny" jest barwną opowieścią o ludziach, którzy stworzyli na emigracji w Kanadzie prężne środowisko promujące Polskę i jej kulturę. I to z jakim rozmachem!

Publikacja Joanny Sokołowskiej-Gwizdka nie ma w sobie nic z rutynowego opracowania naukowego. Przeciwnie – jest barwną...