Egzekucja. Opowieść komornika

Jakub Szymczyk horror 74 str.
e-bookowo.pl
horror

e-bookowo.pl
horror

Kup książkę

Nie lubię,wręcz nie znoszę kiedy ktoś próbuje porównać daną opowieść do książek innego znanego już autora-dlaczego?Bo zabierając się za czytanie mam już ugruntowane wyobrażenie co dostanę.

Ktoś kto będzie czytał te opinie zapyta mnie o co mi konkretnie chodzi,dokładnie o to że zabrakło mi jednego głównego elementu w tym opowiadaniu.Nie ukrywam,lubię książki Edwarda...

"Egzekucja" czyli komornik zawsze puka dwa razy

Pewnego pięknego dnia zalogowałem się na „Lubimy czytać”. Czasem coś tam zarzucę. Machnę jakiś tekst, przekleję reckę z bloga albo ocenię którąś książkę. Ot, typowe zachowanie literackiego...

Książka trafiła w moje ręce dzięki poleceniu i nie żałuję, że sięgnęłam po nią!
Jak wygląda praca asesora komorniczego i co takiego może się wydarzyć w niesamowity sposób opowiada Jakub Szymczyk w zbiorze swoich opowiadań. Lsiążka pełna emocji, przewrotnych zdarzeń, brutalności, ale takie jest życie.

Zapraszam na:...

Mroczna atmosfera i szybka akcja, klimatem przypomina mi trochę nominowany do Oscara ,,Get Out''.

Krótkie opowiadanie, które ze strony na stronę staje się coraz ciekawsze i bardziej mroczne.

Rewelacyjne opowiadanie, polecam każdemu miłośnikowi thrillerów i horrorów. ,,Egzekucja'' doskonale nadaje się na scenariusz mrocznego filmu akcji.

Mocne:) Ciężkie klimaty, nietypowy bohater, trochę grozy i akcji, bardzo ciekawe sceny walki. Osobliwe połączenie prawniczego moralitetu z horrorem.

Fajne, szybkie, ostre. Podoba mi się zwłaszcza opis ,,świata korporacyjnego'' i pokazanie zawodu asesora komorniczego od kuchni.

Niewielkie opowiadanie, które naprawdę szybko się czyta. Ale właśnie... gdy już zaczniesz, bardzo trudno jest przerwać. Zaczyna się niepozornie, po czym z każdą następną stroną robi się coraz ciekawiej i.. poniekąd mroczniej. To co podobało mi się w tej książce to błyskotliwe i sarkastyczne opisy i dialogi. Nawet jeśli nie jest to jeden z moich ulubionych gatunków, warto...

Świetne opowiadanie, prawdziwie mroczny prawniczy thriller z elementami horroru.

• 2018
  • Legimi