Za siedmioma górami...

autor nieznany Wydawnictwo: Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz baśnie, legendy, podania
Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
baśnie, legendy, podania
1997-01-01

Znowu przywołałam sobie lata mojego dzieciństwa i wspomnienia z nim związane. "Za siedmioma górami" to zbiór najpopularniejszych bajek dla dzieci różnych autorów. Mnie najbardziej urzekła historia "Dzielnego ołowianego żołnierzyka" i jego zauroczenia do pięknej tancerki. Na uwagę zasługują też przepiękne, kolorowe i cudne ilustracje Carlosa Busquets.

Przepiękne baśnie,które zapadają w pamięć.Są jednymi z moich ulubionych.Można je czytać dużo razy a i tak się nie znudzą.Wspaniałe dla dzieci,młodzieży,dorosłych.Dla wszystkich.Godne polecenia!Naprawdę warto po nie sięgnąć!Polecam!

• 1.1 Moja biblioteczka :)
  • Recenzyjnie ☻
  • Dzieciństwo ❀
  • Rok 2015
  • Wspomnienia z dzieciństwa
  • Czytane wiele razy

Dodaj cytat z książki Za siedmioma górami...