Betrayal

Harold Pinter Wydawnictwo: Faber and Faber literatura piękna
literatura piękna
Faber and Faber

więcej Więcej

To majstersztyk! Cudowna sztuka, tak wiele dobrych cytatów idzie z niej wyciągnąć, że to niesamowite. Bardzo polecam! Myślę, że każdy powinien to przeczytać, by być może zrozumieć, że każdy początek jest też jakimś końcem.

Rewelacyjny, dojrzały tekst o tragedii i braku zaufania. Zupełnie pozorny teatr absurdu. Tak prawdziwy, że aż boli.

• Spr czy jest w bibliotece
  • W oryginale
  • Teatr