La vérité sur les cosmétiques

Rita Stiens Wydawnictwo: Leduc nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Data 1. wydania:
francuski
Leduc
kosmetyki eko bio organic
La vérité sur les cosmétiques
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
francuski
kosmetyki eko bio organic

Okładka książki Ogrody Permakultury. Dotknąć Ziemi Andrzej Młynarczyk, Monika Podsiadła
7,0
Ogrody Permaku... Andrzej Młynarczyk,...

Pomimo "sekciarskiego" tytułu, zawartość bardzo konkretna i przystępnie podana. Oby więcej takich publikacji.

• 2016

Dodaj cytat z książki La vérité sur les cosmétiques