A Beautiful Sight

Okładka książki A Beautiful Sight Sandi Lynn
Okładka książki A Beautiful Sight
Sandi Lynn Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-08-14
2016-08-14
New Adult College Romance

Ethan jest zimnym i wrednym tyranem, który nie szanuje nikogo. Używa dziewczyn na szybkie numerki a ludzie w pracy boją się nawet spojrzeć w jego oczy. Jest bezwzględny i stanowczy, jednak gdy spojrzał na piękną blondynkę, która wpatruje się w obraz na wystawię totalnie przepadł. Gdy zaprosił ją na randkę dziewczyna odmówiła co totalnie go zszokowało, gdyż żadna mu nie odmawia. Jednak gdy wyznała mu ze jest niewidoma, kompletnie go zamurowało. Zdobył sposób by spotkać jeszcze raz dziewczynę w parku i był zaskoczony gdy zauważył, jak dziewczyna świetnie sobie radzi. Mimo jego oziębłości był bardzo opiekuńczy i zatroskany dla Aubrey. Gdy zdobył to co chciał, czyli szybki numerek postanowił nigdy więcej już jej nie zobaczyć, jednak los potrafi płatać figle. Gdy znów ją widzi, nie może przejść obok niej obojętnie i dziewczyna z każdym dniem zaczyna burzyć mury tyrana. Jak dla mnie świetna książka którą przeczytałam bez ani jednej przerwy. Konkretnie wciąga., Bardzo gorąco polecam !

Opis bardzo mnie zaciekawił, jednak czytając byłam zawiedziona. Mamy tu historię Aubrey i Ethana, gdzie on jest nieczułym, wrednym facetem. Aubrey za to jest słodka, miła, dobra i piękna. Połączenie tej dwójki było strzałem w dziesiątkę. Sam początek książki był interesujący, potem niestety było zbyt słodko i tandetnie, a to niestety obniżyło poziom całej historii.

Aubrey to świetna postać. Imponujące jest jak dobrze znosiła to, że jest niewidoma. Ethan średnio lubiłam na początku, jednak później zyskał moją sympatię. Zakończenie takie jak przystało na tego typu literaturę. Happy end i nasza kochana bohaterka odzyskuje to co straciła w wypadku. Jak najbardziej polecam tą książkę :)

Jak zwykle Sandi Lynn stworzyła historię lekką i przyjemną. W rolach głównych obsadziła niewidomą, piękną i piekielnie zaradną kobietę i oczywiście mega przystojnego, mega gburowatego i mega bogatego mężczyznę. Oboje oczywiście z jakimś bagażem przeszłości, który w najmniej oczekiwanym momencie staje im na drodze do szczęścia.
Do tego dodała sporo słodyczy i niestety przewidywalności i tak powstała książka na jeden odprężający wieczór.

Do tego dodała sporo słodyczy i niestety...

W kazdej ksiazce Sandi Lynn glowny bohater jest bogaty, bezwzgledny i wykorzystuje kobiety. Powodem tego jest cos co mialo miejsce w jego przszlosci, nie planuje sie wiazac ale na jego drodz nagle pojawia sie dziewczyna, a wtedy on cos zaczyna czuc. I nic nie poradze na to, ze kocham ksiazki tej autorki, lubie jej styl pisania i milo spedzam czas.
Ethan glowny bohater tym razem przekroczyl skale swojej arogancji i bezczelnego zachowania. Ciagle niezadowolony, wrzeszczacy, w zlym humorze, traktujacy kazda kobiete przedmiotowo. Na wystawie w galerii spotyka Aubrey, od pierwszego spojrzenia nie moze oderwac od niej wzroku i nawet to, ze dziewczyna jest niewidoma nie przeszkodzilo mu w tym aby ja wykorzystac i porzucic, chcial jedna noc i to bylo wszystko co mogl jej dac.
Jednak Aubrey byla inna, mimo swojego kalectwa jej zycie bylo jasne i kolorowe, a jego ciemne i smutne.
Polecam!

Ethan glowny bohater tym...

2056

W wieku 8 lat Aubrey straciła nie tylko rodziców ale i wzrok, musiała nauczyć się żyć na nowo ale nie załamała się, ona zyłą nie wegetowała , cieszyła się z tego co ma. Ethan stracił narzeczoną , zaczął żyć w ciemności stał się Icemanem, nie żył tylko wegetował, na swojej drodze spotkał Aubrey , czy ona będzie jego światełkiem w tunelu , czy dzięki niej wyjdzie z ciemności, czy on również jej pomoże? Jak chcecie się dowiedzieć to musicie przeczytać tę piękną historię:)

Bardzo przyjemna książeczka o tym, jak dwoje ludzi, niewidoma dziewczyna i antypatyczny milioner leczą siebie nawzajem. On pozwala pozbyć się jej wyrzutów sumienia i odzyskać wzrok, ona pozwala mu na nowo uwierzyć w związek i miłość. I choć zaczyna się od niezobowiązującego seksu, to kończy się na ślubnym kobiercu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ksiazka bardzo przyjemna. Sandi Lynn nie zawiodla.

Ksiazka bardzo przyjemna. Sandi Lynn nie zawiodla.

Krótka i przyjemna historia na odstresowanie po ciężkim dniu.

Krótka i przyjemna historia na odstresowanie po ciężkim dniu.

• Romans

Dodaj cytat z książki A Beautiful Sight