The Exception

Okładka książki The Exception
Sandi Lynn Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-04-25
Data 1. wydania:
2016-04-25
angielski
New Adult College Romance

Jak zwykle Sandi Lynn mnie nie zawiodla :)
Ona ucieka w dniu slubu sprzed oltarza i wyjezdza na Hawaje odnalezc siebie, on spedza tam wakacje ze swoja zolzowata dziewczyna.
Drew czesto byl w zwiazku dopoki jego partnerka nie zazadala pierscionka i deklaracji, a w jego planach nie bylo miejsca na slub i rodzine jednak kiedy poznal Jillian to sie zmienilo. Ale ona przez cale zycie byla kontrolowana przez rodzicow wlacznie z wyborem narzeczonego, wiec teraz nie zamierza sie wiazac i tutaj zaczyna sie problem.
Polecam!

Jak zwykle Sandi Lynn mnie nie zawiodla :)

Bardzo fajna. Błyskawicznie się czyta, od samego początku wciąga. Polecam serdecznie.

Bardzo fajna, lekka, przyjemna do poczytania w wolnej chwili, do oderwania się od codzienności :)

Dodaj cytat z książki The Exception