Perfectly You

New Adult College Romance Billionaire Romance
literatura obyczajowa, romans
angielski
New Adult College Romance Billionaire Romance

Słabo wykreowani bohaterowie. Nie przekonali mnie do siebie. Epilog czyta się jak sprawozdanie : 3 miesiące później, 2 miesiące później, 5 miesięcy później itp.
szkoda waszego czasu

Krótka, zwięzła i spójna powieść o zdradzie, miłości i nadziei na nowy początek.
Charlotte Foster prowadziła wymarzone życie. Miała wspaniałego męża,wymarzona pracę w firmie architektonicznej, talent i urodę. Wszystko zaplanowała z precyzją. Nie przewidziała zdrady najbliższej jej sercu osoby. W roztargnieniu , bez przemyślenia, dla resetu, wybrała się do baru. Gdyby nie...

• 2020
  • 2021