Rewind

literatura obyczajowa, romans
angielski
New Adult College Romance Billionaire Romance

coś mało akcji,krótkie opowiadanie niecałe 100 stron

Piękna i wzruszająca powieść o drugich szansach, które zesłał los. Warto po nią sięgnąć, choć historia jest krótka,ale jakże treściwa.
Jeśli ktoś jest nam przeznaczony,to prędzej czy później, trafimy na niego. Pomimo przeciwności, nieprzemyślanych decyzji, długiej rozłąki, przychodzi dzień, który odmieni całe życie. Należy jednak dobrze się z nim obchodzić, żeby nie...

Bardzo krótka lecz jakże wzruszająca i chwytająca za serce historia dwójki przeznaczonych sobie osób. Quinn i Noah poznali się w wieku 16 lat i zakochali od pierwszego wejrzenia. PO roku ich związku dziewczyna ma wypadek samochody w którym traci rodziców, a ona sama ma lukę w pamięci i nie pamięta niczego 5 lat wstecz wliczając w to Noah. Gdy Babka zabiera jego ukochaną...

Piękna historia dwójki szaleńczo zakochanych w sobie młodych ludzi, którzy zostali okrutnie rozdzieleni przez los na długie lata. Każdemu oddzielnie wydawało się że żyje ale czy na pewno było to życie takie jakie powinno. Historia o przeznaczeniu odszukiwaniu szczęścia i wartości w życiu.

Szału nie robi, krótka nowelka na 2 godziny czytania. Bohaterzy bez charakteru, nijacy, a ich historia bardzo naciągana.

• 2019
  • Romans