Rewind

2019-01-15
New Adult College Romance Billionaire Romance

coś mało akcji,krótkie opowiadanie niecałe 100 stron

coś mało akcji,krótkie opowiadanie niecałe 100 stron

Piękna i wzruszająca powieść o drugich szansach, które zesłał los. Warto po nią sięgnąć, choć historia jest krótka,ale jakże treściwa.
Jeśli ktoś jest nam przeznaczony,to prędzej czy później, trafimy na niego. Pomimo przeciwności, nieprzemyślanych decyzji, długiej rozłąki, przychodzi dzień, który odmieni całe życie. Należy jednak dobrze się z nim obchodzić, żeby nie stracić kolejnej szansy, bo więcej może już ich nie być.
Quinn Stevens była szalenie zakochana w swoim chłopaku, który obiecał jej,że będzie ją kochał na księżyc i z powrotem. Te słowa miały być pocieszeniem przed roczną rozłąką.On miał wyruszyć na studia do Yale,a ona do niego dołączy, gdy skończy ostatnią klasę.
Noah Kingston był jej rycerzem, całym światem. Zaplanowali sobie całą przyszłość,nie przewidzieli problemów, które odmieniły ich życie.
Wypadek zmienił wszystko. Quinn nie tylko straciła rodziców,ale także częściowo pamięć. Ostatnie pięć lat zostało wyczyszczone w jej umyśle. Babcia zabrała ją do siebie,gdzie miała regenerować siły.
Po tym wydarzeniu Noah nie był już sobą. Zginął ten przyjazny, uśmiechnięty i pełen szczęścia chłopak.
Po 12 latach, kiedy był już dyrektorem operacyjnym rodzinnej firmy,jego życie osobiste nadal było w rozsypce. Kiedyś pełen pasji,nadziei związanej z Quinn. Teraz alkohol,seks,jednonocne przygody, żeby uśmierzyć ból. Był zgorzkniały, bogaty, prawie cały świat u jego stóp. To "prawie" stanowiło olbrzymią barierę. To była ta pustka,po miłości jego życia, którą jemu odebrano.
Quinn przez lata uczestniczyła w wielu terapiach i na swój sposób stanęła na nogach. Odkryła ponownie radość z tworzenia zdjęć. Była niezależnym fotografem, którego wynajmowały liczne firmy. Propozycja z Nowego Jorku,aby wystawić swoje prace, była wielką szansą. To w tym mieście,w którym się urodziła, pozostawiła wspomnienia, których nie mogła sobie przypomnieć.
Czy będzie jeszcze cieszyć się dniem dzisiejszym, czy stale będzie jej czegoś brakowało? Miłość przenosi góry, więc powinna pomóc także i jej w zdobyciu szczęścia.

Bardzo krótka lecz jakże wzruszająca i chwytająca za serce historia dwójki przeznaczonych sobie osób. Quinn i Noah poznali się w wieku 16 lat i zakochali od pierwszego wejrzenia. PO roku ich związku dziewczyna ma wypadek samochody w którym traci rodziców, a ona sama ma lukę w pamięci i nie pamięta niczego 5 lat wstecz wliczając w to Noah. Gdy Babka zabiera jego ukochaną na drugi koniec kraju chłopak zatraca się w rozpaczy i zapomnieniu. Po 12 latach znów się spotykają. Noah odzywa i zdaje sobie sprawę że otrzymał szanse od losu i ponownie rozkocha w sobie dziewczynę którą kochał przez 13 lat. Bardzo dobra książka. Gorąco polecam !

Piękna historia dwójki szaleńczo zakochanych w sobie młodych ludzi, którzy zostali okrutnie rozdzieleni przez los na długie lata. Każdemu oddzielnie wydawało się że żyje ale czy na pewno było to życie takie jakie powinno. Historia o przeznaczeniu odszukiwaniu szczęścia i wartości w życiu.

Szału nie robi, krótka nowelka na 2 godziny czytania. Bohaterzy bez charakteru, nijacy, a ich historia bardzo naciągana.

• Romans
  • Sandi Lynn