Bajka to życie albo z jakiej jesteś bajki

Wojciech EichelbergerAgnieszka Suchowierska Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co językoznawstwo, nauka o literaturze
Jacek Santorski & Co
językoznawstwo, nauka o literaturze
2008-01-01

Te bajki to ZŁOTO! Dawkowałam je sobie powolutku, żeby móc myśleć o tych historiach. Mam kilku największych faworytów, którzy mnie rozczulili totalnie i tego też życzę Wam:))

czytałam ale nie dotrwałam do końca, dosyć pogmatwane te bajeczki ale wyjaśnienia bardzo fajne

Fajna rzecz:-) przeczytałam wszystkie, w losowej kolejności, a do jednej wracam..hmm odpowiedź w tytule książki :-)

Bajeczki bardzo mi się podobały.W każdej z nich można znaleźć fragmenty swojego życia, swoje odbicie.

Ciekawie napisany zbiór bajki z jeszcze ciekawszymi komentarzami połączonymi z interpretacja psychologiczną i analizą symboliczną.

Bardzo ciekawe mądre bajeczki dla dorosłych.

Dyskusje

• Poradniki