Havoc

Okładka książki Havoc Nina Levine
Okładka książki Havoc
Nina Levine Wydawnictwo: Nina Levine Books Cykl: Storm MC (tom 8) literatura obyczajowa, romans
Storm MC (tom 8)
Havoc
Nina Levine Books
2016-03-06
2016-03-06
motocykliści romans

Carla i Havoc poznali się w barze. Mężczyzna rzadko interesował się nowo poznanymi kobietami jednak ona swoim niewyparzonym językiem totalnie go zbiła z nóg. Spędzili razem upojną noc i na tym miało się skończyć. MIAŁO. Havoc był motocyklistą wiecznie w trasie, a ona nie byla zainteresowana , chciała stabilności, jednak ich przyciąganie i dopasowanie sprawiło że nie mogli trzymać się z daleka. Ona łagodziła jego temperament a on sprawiał że serce jej puchło z uczuć. Bardzo dobra książka. Polecam

2056

Przeczytałam jednym tchem:)) Nocka zarwana hehe, ale warto było uwielbiam takich gorących facetów i takie bezpośrednie, cudowne, odważne dziewczyny. Oboje z problemami, ale miłość umie wszystko rozwiązać. No, a na końcu ślub, to jest to co lubię.

historia ciekawa...bez wielkiego dreszczyku itp. ale dobrze się czytało .

historia ciekawa...bez wielkiego dreszczyku itp. ale dobrze się czytało .

Wiele książek z MC to tzw. darki, na szczęście ta była trochę romantyczna, trochę zabawna i erotyczna - więc taki mix przyjemnie się czyta :) Jedynie co jak dla mnie było tu za dużo przekleństw, ale nie można mieć wszystkiego. Carla to świetna babka, pewna siebie, niewyparzone usta i świadoma czego chce. Z kolei Havoc to typowy samiec alfa, a my kobiety takich lubimy ;) Chociaż jak dla mnie może zbyt arogancki i władczy, ale cóż nie ma ideałów;) Fajnie, że autorka pokazywała jego zmianę pod wpływem czasu jaki spędzał z Carlą, to jak się na nią otworzył i jak ją pokochał. Podobało mi się też to, że jako para potrafili iść na kompromisy, bo przecież ważne żeby związek był partnerski. No i sceny łóżkowe też były gorące, widać że do siebie pasowali pod tym względem.

Książka fajna, czyta się bardzo szybko i papa uśmiecha się przez większość czasu. To prawda prawdziwa miłość przetrwa i pokona wszelkie przeszkody, bo w końcu Nash przekonał się do ich małżeństwa, a nie łatwo jest powierzyć w czyjeś ręce siostrę. Oboje po przejściach i to co miałobyć szybkim numerkiem stało się wiecznością. Carla baba z jajami wie czego chce. Havock niby taki bad boy a przy niej wymiękka i pokazuje się z całkiem innej strony. Pokazali że zależy mi na sobie, Carla potrafiła tak ustawić pracę by wraz z ukochanym podróżować. Super że po tylu przejściach stworzyli swoje długo i szczęśliwie.

Miła, lekka i przyjemna historia. Może akcja jakoś nie zaskakuje, jednak mi osobiście dobrze się czytało. Havoc i Carla to świetna para. Oboje są bardzo temperamentnymi postaciami. Lubią postawić na swoim i walczą o to co ich. Nie sposób się przy nich nudzić.

• 2017
  • Romans