Nasz dyrektor jest wampirem!

Okładka książki Nasz dyrektor jest wampirem!
Pamela Butchart Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Szkolne szaleństwa (tom 3) powieść przygodowa
powieść przygodowa
Szkolne szaleństwa (tom 3)
My Hadteacher Is a Vampire Rat!
Zielona Sowa
2016-01-01
2016-01-01
Barbara Górecka

Nadal bawi, ale oczko niżej niż poprzednie części.

Nadal bawi, ale oczko niżej niż poprzednie części.

Moja córka uwielbia książki Pameli Butchart. Teść dostosowana do wieku, dużo śmiechu i zabawy przy czytaniu.

Bardzo słaba pozycja. W szczególności leży nieskładna fabuła, niezbyt śmieszne zwroty akcji i ogólny chaos który trudno ogarnąć dziecku które czyta. Nie polecam.

Bardzo ciekawa i śmieszna książka.Jeżeli lubisz humorystyczne książki ,to na pewno wciągnie i ciebie!!!

Rewelacyjna!!! Duży druk i ciekawa fabuła.

Rewelacyjna!!! Duży druk i ciekawa fabuła.

Dodaj cytat z książki Nasz dyrektor jest wampirem!