Fantastyczny świat Tomka Łebskiego

Liz Pichon Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Tomek Łebski (tom 1) literatura dziecięca
Brilliant world of Tom Gates
Zielona Sowa
Brilliant world of Tom Gates
Tomek Łebski (tom 1)
literatura dziecięca

Bardzo fajna książka polecam

Forma książki jest zachęcająca, bardzo trafia do dzieci. Jest nowoczesna i zabawna. Złośliwość głównego bohatera, kłótnie z siostrą, szkoła, hobby, przyjaźnie - to wszystko jest bardzo życiowe. niejeden czytelnik powie "jestem/byłem tai sam".
Szkoda, że treść nie jest ani trochę ambitna. Ta książka może dostarczyć jakiejś rozrywki, ale trudno ją nazwać wartościową. Lektury...

Naprawde fajny śwat

Nie spodziewałam się, ze tak polubię Łebskiego Tomka, że ja "stara baba" będę się świetnie bawić czytając jego przygody.
Co prawda nie jest to mój ukochany Mikołajek, ale to i dobrze, autorka nie starała się na siłę powielać schematów, wymyśliła zupełnie nową, oryginalna ale równie zabawną postać. Leń, zawadiaka, kombinator - nie można go nie lubić :)
Świetny przekład...

Ta książka bardzo fajna😃. Dlatego że Tomek Łebski👦ma śmieszne przygody.
Opisuje je w dzienniku📕żeby czytelnicy 🙍‍♀️🙎‍♂️mogli je przeczytać🧟‍♀️🧟‍♂️ha ha.

"Fantastyczny świat Tomka Łebskiego" to książka, która rozśmieszy zarówno dzieci, jak i dorosłych. W sumie do przeczytania w kilka godzin, ponieważ większość treści to pomysłowe i zabawne ilustracje. Książka jest prowadzona w formie pamiętnika pisanego pod kryjomu, z obawy przed "wytrzeszczem" nauczyciela ;)
Spotkałam się z opinią, że dzieci uwielbiają przygody koszmarnego...

bardzo mi się podobały rysunki Tomka, a cała książka była fantastyczna

nie ma żadnej wymówki, żeby nie przeczytać tej książki! jest tak świetnie napisana, że jestem pewna, że każdy dzieciak - i nie tylko ją pokocha! teraz czekam na kolejną część tomka - o ile się ukaże, a oczekiwanie umili nam nowa książka, podoba do tomka - nie ze mną takie tere-fere! jest równie śmieszna i zabawna!

Piękna

Super seria! Jedna z ulubionych!

• Z biblioteki
  • Półeczka Mimi i Luli