Księga dżungli

Okładka książki Księga dżungli
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Moja bajeczka [Egmont Polska Sp. z o.o.] literatura dziecięca
16 str. 16 min.
16 min.
Małgorzata Fabianowska

Okładka książki Mój brat niedźwiedź Walt Disney, Ann Rhiannon
Ocena 6,9
Mój brat niedź... Walt Disney, Ann Rh...
Okładka książki Kopciuszek Brittany Candau, Walt Disney
Ocena 7,1
Kopciuszek Brittany Candau, Wa...

Książkowa wersja klasycznej baśni Disneya. Fajnie napisana i zilustrowana.

Das Dschungelbuch

O szukaniu swojego miejsca na świecie. Dopiero teraz za pięknymi historiami dostrzegam jeszcze piękniejsze przesłania, choć są one przecież bardzo oczywiste.
Czasem musimy odejść i znaleźć sobie inne miejsce, bo nie należymy do tego, w którym chcielibyśmy żyć. Można udawać, że jest się panterą, czy niedźwiedziem, ale miejsce człowieka nie jest w dżungli.
Można udawać, że...

Pamiętam, że Mama ją ze mną czytała :)

w miare ^^

Nudne ...

Dodaj cytat z książki Księga dżungli