Złota księga bajek. Przygody Maszy i Niedźwiedzia

Okładka książki Złota księga bajek. Przygody Maszy i Niedźwiedzia
praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Złota Księga Bajek opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Złota Księga Bajek
Egmont Polska
2016-03-02
2016-03-02

Z reguły nie chwalę się przeczytaniem książek, które adresowane są do dzieci, bo są one krótkie, bo fałszowałyby prowadzone przeze mnie statystyki (część mojej pracy zawodowej polega na prowadzeniu zajęć dla dzieci. A, że są one zawsze oparte na tekście literackim, staram się być na bieżąco i pochłaniam je w dużej ilości). Od tej reguły robię wyjątek, ponieważ: po pierwsze primo: uwielbiam Maszę i jej kudłatego przyjaciela, po drugie primo: książka ta jest sporych rozmiarów (zawiera 13 przezabawnych i pouczających historii, które weszcznij powstały w formie filmów animowanych), po trzecie primo: warto ją polecić. Uwielbiam i zapewne nie jeden raz podczas pracy z dziećmi po nią sięgnę! :)

Aaaa... Wielokrotne primowanie to zabieg celowy. Proszę na mnie nie krzyczeć, że wypisuję błędne głupoty :)

Wszyscy uwielbiamy przygody Maszy i Niedźwiedzia!

Wszyscy uwielbiamy przygody Maszy i Niedźwiedzia!

Przygody Maszy i Niedźwiedzia cieszą się ostatnio dużym powodzeniem wśród dzieci. Uważam, że zasłużenie. Mądre, pogodne bajki, zawsze ze szczęśliwym zakończeniem. Wesołe i kolorowe ilustracje zachęcają do czytania. Córeczka bardzo poleca.

Moja siostrzenica uwielbia tą książkę ☺ oraz bajkę

Moja siostrzenica uwielbia tą książkę ☺ oraz bajkę

Córka zakochana w Maszy czy to filmowej czy książkowej, zwłaszcza, że charakterki maja bardzo podobne ;) Ja też nie umiem nie lubić Maszy. Śmieszne opowiastki o psotnej dziewczynce i jej leśnych przyjaciołach.

Dodaj cytat z książki Złota księga bajek. Przygody Maszy i Niedźwiedzia