Złota księga bajek. Przygody Maszy i Niedźwiedzia

praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Złota Księga Bajek opowieści dla młodszych dzieci
Egmont Polska
opowieści dla młodszych dzieci
Złota Księga Bajek

Córka zakochana w Maszy czy to filmowej czy książkowej, zwłaszcza, że charakterki maja bardzo podobne ;) Ja też nie umiem nie lubić Maszy. Śmieszne opowiastki o psotnej dziewczynce i jej leśnych przyjaciołach.

Moja siostrzenica uwielbia tą książkę ☺ oraz bajkę

Przygody Maszy i Niedźwiedzia cieszą się ostatnio dużym powodzeniem wśród dzieci. Uważam, że zasłużenie. Mądre, pogodne bajki, zawsze ze szczęśliwym zakończeniem. Wesołe i kolorowe ilustracje zachęcają do czytania. Córeczka bardzo poleca.

Wszyscy uwielbiamy przygody Maszy i Niedźwiedzia!

Z reguły nie chwalę się przeczytaniem książek, które adresowane są do dzieci, bo są one krótkie, bo fałszowałyby prowadzone przeze mnie statystyki (część mojej pracy zawodowej polega na prowadzeniu zajęć dla dzieci. A, że są one zawsze oparte na tekście literackim, staram się być na bieżąco i pochłaniam je w dużej ilości). Od tej reguły robię wyjątek, ponieważ: po pierwsze...

• Czytane dzieciom
  • Książeczki córeczki