Cząstka prawdy

Lisa Unger Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Ridley Jones (tom 2) Seria: Mroczna Seria kryminał, sensacja, thriller
Sliver of truth

śliczna dziewczyna

skąd
pożyczone z domu seniora
Moja opinia
Pomysł,dobry.Wykonanie gorzej,nudna w więksszości powieść.

Jako że „Cząstka prawdy” Lisy Unger to część druga przygód Ridley dużo łatwiej przyszło mi wczytać się w tę historię niż miało to miejsce przy „Pięknych kłamstwach”. Mimo to wystawiam taką samą ocenę obu książkom. Pomimo, że dobrze mi się powieść czytało, sama historia mnie nie przekonała, nie wiem, była za bardzo przekombinowana, czy za mało prawdopodobna, w każdym razie...

Oj, nie zazdroszczę głównej bohaterce tej książki, Ridley Jones. Inwigilacja ze strony FBI i CIA, ucieczki, pościgi, tajemnicze morderstwa, zdrady i kłamstwa odkrywane z bólem, kałuże krwi i sekretne teczki, dziwne zdjęcia i jeszcze dziwniejsza strona internetowa, a nawet postrzał, porwanie i tortury. Ktoś mógłby powiedzieć, że to za dużo, jak na jedną osobę, jak na jedną...

Książka Lisa Unger trzyma w napięciu do ostatniej strony.
Zaskakujący wydarzenia naprawdę ciekawa fabuła ,ale w porównaniu z Piękne kłamstwa
pierwsza część była lepsza .

Książkę się czyta niezbyt lekko.2 część książki "Piękne kłamstwa" i uważam,że ta pierwsza część była lepsza.

Padłam po 50 stronie.Nie wiem kto jest głównym bohateram,o co chodzi i co z czego wynika.Jak dla mnie-pomyłka

Nudne, i tyle, dało się to czytać ale ledwo doczytałam, nie polecam.

Tak jak poprzednia część, czyli "Piękne kłamstwa" wciągnęła mnie, pochłonęłam ją bardzo szybko. Ani przez chwilę nie nudziłam się. Zdecydowanie polecam. Świetne dialogi.

Kolejna rewelacja autorki, druga część przygód Ridlay po "Pięknych kłamstwach" zaskakuje, szokuje, wciąga bez reszty..;)

Nie daje się czytać. Męcząca.

• 2013
  • Ebook