Morze być może

Okładka książki Morze być może
Christopher Nuin Wydawnictwo: Krzysztof Fiszer Cykl: Opowiadania niezależne (tom 1) fantasy, science fiction
5 str. 5 min.
fantasy, science fiction
Opowiadania niezależne (tom 1)
Krzysztof Fiszer
2016-05-15
2016-05-15
Data 1. wydania:
2018-08-12
5 min.
morze kropla podróż białe cienie

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Ciekawy, metaforyczny tekst. Skłania do refleksji.

Ciekawy, metaforyczny tekst. Skłania do refleksji.

1966

Nie moje klimaty trochę - takie to egzystencjalnie zagmatwane w swej prostocie, ale klimat ma:)
Polecam dla koneserów:)

Polecam dla koneserów:)

Jak dla mnie zahacza o tematykę filozoficzną. Krótkie, przyjemne opowiadanie. :)

Dodaj cytat z książki Morze być może