Kraków w fotografii Henryka Hermanowicza

1979-01-01
1979-01-01
Kraków Planty Uniwersytet Jagielloński Rynek w Krakowie Wawel magia Krakowa

Na półkach: , , , ,

Bardzo ciekawy album ze zdjęciami artysty fotografika Henryka Hermanowicza (1912-1992).
Powiem (a raczej napiszę) tak, gdyby pan Hermanowicz nie kochał Krakowa, to te zdjęcia nie byłyby dobre. A są.
Mimo tego, że urodziłem się i mieszkam w Warszawie, to był czas, że bywałem w Krakowie po kilka razy w roku. Miejsca pokazywane na zdjęciach znam doskonale, wiele z nich...

Dodaj cytat z książki Kraków w fotografii Henryka Hermanowicza