Nie ma tego złego

Katarzyna Żak Wydawnictwo: Czwarta Strona Seria: seria z babeczką literatura piękna
Czwarta Strona
literatura polska
literatura piękna
seria z babeczką
literatura polska

1929

Książka z cyklu, lekka, łatwa i przyjemna. Nie zapadnie szczególnie w pamięć, ale i krzywdy nie zrobi. Lektura kiedy nie chce się czytać nic ambitnego.

Nudna historia o zakompleksionej dziewczynie.

Dobra dla tych co lubią lekkie powieści0. Łatwo się czyta, ale w pamięć mi nie zapadła.

To kolejna przyjemna historia, która nie powala, ale też nie nudzi. Miło spędziłam czas.

Książka z świetnym poczuciem humoru, do tego dobry wątek małomiasteczkowej społeczności, gdzie wszyscy wszystko o wszystkich wiedzą. Ja dałam się porwać autorce i jej bohaterce Zuzannie, która po zerwanie zaręczyn, utracie pracy, wraca w rodzinne strony. I tak nasza Zuzia została z ogromnym kredytem i troską bliskich, czasem przytłaczającą oraz nową pracą u wujka,...

Fajna, ale miałam nieodparte wrażenie, że czytam ciąg dalszy innej książki. Częste wspominanie wydarzeń i osób z przeszłości, bez wyjaśnienia o co chodzi jest dla mnie irytujące. Możliwe, że wszystko wyjaśni się w drugiej części, "Niedaleko pada jabłko".

Młoda dziewczyna porzucona przez narzeczonego zaczyna pracę w lokalnej gazecie. Małe miasteczko . Układy , układziki , znajomości , powiązania . Wraz ze starszą Pani, która jest dobrze poinformowana i przed którą czują respekt wszyscy, poszukuje mordercy swojej przyjaciółki.

Lekki, momentalnie zabawny kryminał, który trochę mi się dłużył.

Niech Was nie zwiedzie ta okładka, która sugeruje słodki romansik. Muszę przyznać, że początkowo byłam sceptyczna, tymczasem jest to ciekawy komedio-kryminał. Czyta się bardzo szybko, żałuję tylko, że motyw zbrodni nie został jakoś szerzej ujęty i bardziej tajemniczy, ale no cóż, nie można mieć wszystkiego ;) Lektura na jeden, góra dwa dni :)

Nie byłam w stanie dobrnąć do końca. Ciągnie się jak flaki z olejem.

• 2019
  • 2017
  • 2017
  • E-book
  • Ebooki
  • Egzemplarze recenzyjne

Dodaj cytat z książki Nie ma tego złego