Ogród pełen smaków

James Wong Wydawnictwo: Buchmann hobby
Grow for Flovour
Hanna Turczyn-Zalewska
Buchmann
ogród poradnik uprawa warzyw
Grow for Flovour
hobby
Hanna Turczyn-Zalewska
ogród poradnik uprawa warzyw

Wielu znajomych pyta mnie skąd wiemy jak należy uprawiać warzywa, gdzie zdobyliśmy tę wiedzę i czy to jest bardzo trudne. Powiem szczerze, że nie mam ulubionych pozycji ogrodniczych. Korzystam z krótkich notatek i grafik na tyłach torebek z nasionami, podczytuję kilka starych książek ogrodniczych w stylu "Działka moje hobby", "Ogród biodynamiczny" czy "Rok na działce",...

• 2018

Dodaj cytat z książki Ogród pełen smaków